Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Засоби захисту рослин

Для нормального розвитку і зростання сільських культур слід дотримуватися ряду завдань: своєчасно удобрювати якісним продуктом, уважно стежити за температурою, часом поливу і т.п. В цьому випадку у рослини більше шансів вирости, тому що у неї підвищується опір до всіляких захворювань і шкідників (комахи, дрібні гризуни). У разі, якщо рослина все ж піддалася негативних зовнішніх чинників, радимо користуватися всілякими засобами захисту:

- Механічний метод полягають в зборі шкідників (комах) і видаленні пошкоджених сегментів рослини;

- Біологічний метод полягає в застосуванні відварів і настоянок, що володіють захисними властивостями від конкретного виду захворювання або паразита;

- Хімічні засоби захисту рослин, або пестициди - є найефективнішим методом на сьогоднішній день. До них відносяться препарати, що проявляють біоцидні (токсичні) властивості, які використовуються для боротьби з бур'янами, шкідниками та хворобами сільських культур. Крім того, їх використовують для поліпшення росту рослин.

Пестициди діляться на:

- Гербіциди - використовуються в знищенні шкідливих рослин (бур'янів);

- Інсектициди - використовуються проти комах;

- Фунгіциди - застосовуються при ураженні рослини грибковими захворюваннями.

Підводячи підсумки, пестіціди- найсучасніший і ефективний засіб людини в боротьбі за урожай. Ось чому в наш час виробництво хімічних засобів захисту є одним з найголовніших напрямків світової хімічної промисловості. Продаж пестицидів в Україні для захисту сільськогосподарських культур проводиться великою кількістю фірм і компаній.

Ефективність сучасних пестицидів в рази краще, ніж їх попередники. Раніше хімічні засоби захисту рослин були дуже небезпечними для людини, і навколишнього середовища. Щоб знизити рівень ризику нанесення шкоди людям, пестициди роблять цільовими (адресними). Це означає, що при дотриманні інструкцій і дозувань, вони мало-токсичні для людини і смертельно-небезпечні для шкідників. Крім цього, вони швидко розчиняються в природному середовищі, що також сприятливо позначається на біосфері.

Кількість неякісних і просто небезпечних засобів захисту переповнюють сучасний ринок збуту пестицидів в Україні.

Що необхідно знати, щоб не купити неякісний продукт?

Ключовим моментом в цьому питанні є місце їх придбання. Не можна купувати їх в неперевірених місцях або у випадкових людей (уздовж доріг або в електричках).

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.