Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння буряку

  Такий овоч як буряк надзвичайно поширений по всьому світу, його вирощують на всіх континентах. Це дворічна рослина - перший рік дає листя і плоди, на другий - суцвіття і насіння. Воно невибагливо до умов вирощування, не вимагає особливого догляду і в той же час - дуже корисне, що застосовується у всіх галузях сільського господарства.

  Про вирощування буряка

  Буряк, який вирощують на наших землях, буває:

  • цукрова;
  • кормова;
  • їдальня.

  Цукрові буряки використовується для виробництва цукру, кормова йде на корм худобі. Зазвичай на садових ділянках вирощують столові сорти. Після цієї культури добре садити баклажан, картопля, часник, кабачки, помідори. Строгих заборон на інші культури немає - категорично не можна висаджувати в один і той же грунт тільки ту ж саму буряк.

  Садять цей овоч насінням у відкритий грунт, зазвичай в середині травня, коли температура повітря стабільно висока. Краще посадити овоч пізніше, але в сприятливих умовах. Насіння сіють зазвичай в борозни, відстань між якими близько 45 см. Їх можна садити досить часто, а потім проріджувати.

  Для цього овоча важлива підживлення азотом, магнієм, кальцієм, іншими мікроелементами. Конкретна кількість добрива залежить від погодних умов, складу грунту, віку рослин. Боротися з бур'янами треба починати відразу після появи сходів і проріджування, найкраще прополювати їх вручну.

  Найчастіше буряк вражає фомоз і грибкові хвороби, борошниста роса. Кращим способом їх уникнути є знезараження насіння, правильна сівозміна і догляд за сходами, дотримання норм поливу, підживлення. Тоді хвороби не розвинуться, і ви зможете отримати хороший урожай.

  Насіння поштою: зручний каталог від Корпорації Гектар

  Купуючи у нас, ви зможете замовити доставку на будинок насіння від надійного постачальника, який піклується про якість продукції. Інтернет-магазин Корпорації Гектар пропонує купити насіння цікавлять вас сортів і різновидів за вигідною ціною і отримати їх поштою в будь-якому місті України.

  Частіше за все із категорії «Насіння буряку» купують такі товари: