Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння баклажану

  Баклажан - це культура південна, теплолюбна і в принципі багаторічна, але на практиці частіше за все живе один сезон. Вважається, що рослина прийшло до нас з Індії. Це дуже корисний дієтичний овоч (який вважається ягодою), застосовуваний для приготування закусок, ікри, гарнірів, салатів і так далі.

  Як виростити хороший урожай баклажанів?

  Перш за все не можна садити цю культуру там, де раніше росли самі баклажани, помідори, перці, картопля, тобто пасльонові. Кращими попередниками будуть цибулю, огірки, морква, капуста, бобові.

  Садити краще розсаду, яку треба попередньо виростити вдома або в парнику в спеціально приготованому грунті. Це теплолюбна культура, яка добре росте на прогрітих, світлих ділянках, тому висаджувати насіння у відкритий грунт слід тільки в прогріту грунт при відсутності можливості заморозків.

  4-5 разів за сезон в грунт повинні вноситися добрива: гній, мінеральні суміші, органіка, висаджувати розсаду слід на відкритій ділянці, з частотою не більше 4-х рослин на кв.м. Сильні сонячні промені небажані, але світло повинне бути весь час - баклажан не терпить затемнення.

  Дуже небезпечний для баклажана колорадський жук, павутинний кліщ, попелиця. З хвороб - грибок сіра гниль, фітофтороз. Для боротьби з хворобами і шкідниками можна застосовувати такі заходи:

  • знезаражувати насіння перед висадкою;
  • видаляти нижні листки;
  • рихлити ґрунт, запилювати рослини сухою гірчицею;
  • дезінфікувати грунт хлорним вапном;
  • використовувати для обсипання борошно після смаження риби;
  • обприскувати зольно-мильним розчином, відваром полину;
  • міжряддя засаджувати календулою.

  Плоди збирають з середини літа до перших заморозків. Їх можна зберігати в холодильнику, льосі, використовувати для різного виду закруток.

  Корпорація Гектар - інтернет-магазин насіння відмінної якості

  Замовити хороші, схожих насіння певних сортів зручно в каталозі Корпорації Гектар. Ми висилаємо поштою різні насіння, грунти і добрива в усі куточки нашої країни. При високій якості товару зберігаються низькі ціни, а вибір дуже великий - у нас можна купити насіння без клопоту і з вигодою.