Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Саджанці фундука

  Фільтри

  Вирощуйте смачний та корисний горіх на своїй ділянці

  Ви давно мрієте вирощувати на своїх ділянках  смачні та корисні горіхи? Тоді вам точно потрібні саджанці фундука! Цей деревоподібний кущ вирощують для отримання горіхів, які мають високу харчову та дієтичну цінність. Саме тому він такий популярний серед пана та здорового способу життя.

  Саджанці фундука - це молоді деревця, які мають відкриту кореневу систему. Це робить їх ідеальними для посадки на ділянках з відкритою землею. Кожен саджанець має висоту від 40 до 60 см і вік від 1 до 2 років. Коренева система добре приживається, що забезпечує здоровий ріст деревця. Саджанці фундука доступні в різних сортах, включаючи декоративні та плодові. Якщо ви шукаєте деревце, яке буде красиво виглядати на вашій ділянці та додати їй декоративності, то декоративний вид фундука буде чудовим вибором. Якщо ж ви бажаєте отримати смачні горіхи, то плодовий сорт фундука буде найкращим варіантом.

  Як посадити саджанець фундука?

  Перш за все, перед посадкою слід підготувати грунт. Фундук потребує добре дренованого грунту з високим вмістом гумусу. Вибір місць для посадки дерева також дуже важливий. Фундук вимагає багато світла, тому місце для пос адки повинні бути добре освічене. Також важливо отримати те, що фундук може зрости до значних розмірів, тому слід звернути достатньо відкрите місце.

  Перед посадкою саджанця фундука потрібно дати можливість привикнути до нових умов. Для цього його можна зберегти в підвищеному стані у прохолодному місці протягом кількох днів. Після цього слід занурити кореневу систему у воду на кілька годин.

  Далі вибрати слід місце для посадки і викопати яму, ширину і глибину якого слід зробити відповідно до розміру кореневої системи. В йому слід додати гною та піску, щоб забезпечити добру дренажність. Потім саджанець слід по Плопати в йому, засипати її землею та добре затиснути, щоб забезпечити добре зчеплення з ґрунтом.

   Як доглядати за саджанцем фундука?

  Фундук є досить невибагливим деревом, проте, як і будь-яке інше рослина, він потребує певного догляду. Перш за все, слід регулярно поливати дерево в період засух. Крім того, слід забезпечити своєчасне видалення бур'янів та звичайних захворювань.

  Фундук також потребує регулярного обрізання. Це дозволяє зберегти форму дерева та стимулює ріст гілок та горішків. Обрізання слід проводити у весняний або осінній період.

  Які саджанці обрати для початку?

  1. Саджанці фундука «Каталонський» - Великоплідний високоврожайний, самозапильний сорт, з солодким мигдалевим смаком.
  2. Саджанці фундуку «Галле» - німецький сорт, виведений у 1788 році. Досі є одним з лідерів промислових посадок у Європі
  3. Саджанці фундуку «Вебба Цінний» - Англійський сорт фундуку. Його плоди більші і набагато смачніші, а шкаралупа набагато тонша, ніж у дикого предка

  Де можна придбати саджанці фундука?

  Ви можете купити якісні і перевірені саджанці фундука в інтернет-магазині Гектар. Ми подбали про вашу зручність і пропонуємо кілька способів оплати товарів, а також оперативну доставку в будь-яке місто України.

  Загалом, саджанці фундука - це чудовий вибір для тих, хто бажає вирощувати цей корисний та смачний горіх на своїй ділянці.