Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Застосування регуляторів росту в саду

Регулятори росту - це хімічні речовини, які регулюють зріст рослин. Вони можуть стимулювати або гальмувати зростання, сприяти розвитку кореневої системи, допомагати розвиватися боковим паросткам. Вони відіграють дуже важливу роль у підвищенні врожайності. Регулятори росту для культур так само важливі, як добрива або засоби захисту. Вони здатні керувати ростом рослин, тим самим повністю реалізують їх життєвий потенціал.

Дія регуляторів росту в саду

Дія регуляторів росту в саду, як і на городі чи поле дуже багатогранно. Це:

- Зняття періоду спокою у цибулин;

- Стимулювання проростання насіння і поява сходів;

- Допомога у розвитку кореневій системі і стимулювання розвитку бічних пагонів;

- Сприяють більш ранньому цвітінню;

- Стимулюють ранню зав'язь і зниження опадання зав'язі;

- Підвищують стійкість рослини до захворювань або несприятливих погодних умов;

- Допомагають відновиться молодим паросткам після перенесених стресів.

Групи регуляторів росту

Синтетичні препарати діляться на три групи. Це:

- Ретарданту. Ці препарати сприяють уповільненню росту рослини. Тим самим стебло культури стає більш коротким і потовщеним. Основна частина поживних речовин надходить в корінь, стимулює його потужне освіту. Рослина стає більш сильним і витривалим. Це призводить до посиленого росту культури надалі. Так, приміром, розсада, насіння якої попередньо оброблені такими препаратами, не витягується. Вона стає більш сильною і легко переносить пересадку;

- Антіауксіни. Ці препарати здатні сповільнювати ріст рослин;

- Паралізатором. Ці кошти різко блокують зростання всіх органів рослини. Оброблені такими препаратами культури краще переносять пересадку.

Використання регуляторів росту

Використовувати регулятори росту необхідно строго по анотації виробника. Збільшення концентрації препаратів не тільки не дасть позитивних результатів, а може повністю погубити культуру. Адже регулятори росту здатні викликати пригнічують процеси. Як правило, регулятори росту використовуються при обробці посадкового матеріалу. Але їх можна також вносити під корінь і обприскувати.

Правильне використання препаратів відіграє велику роль при вирощуванні сильною і витривалою розсади. Регулятори росту сприяють більш рясному цвітінню і плодоношення. Вони незамінні помічники в саду і на городі.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.