Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Селітра - прекрасне добриво для будь-яких рослин.

В даний час селітру застосовують практично всі успішні фермери. Її використання настільки широко, що це не може не вражати. Селітру з успіхом використовують при вирощуванні городніх культур, зернових, декоративних рослин. Препарат застосовують для добрива садів і виноградників.

Опис препарату

До складу селітри входить кальцій і азот. Процентне співвідношення підібрано таким чином, що забезпечує повне харчування рослин цими двома компонентами. Селітра вважається нітратосодержащім засобом. Саме тому її застосовувати необхідно, суворо дотримуючись інструкції. Це крісталлообразном препарат білого кольору. Вона прекрасно і швидко розчиняється у воді. Готовий препарат можна зберігати тривалий час у герметичній тарі. Селітру застосовують для позакореневого підживлення. Але це не правило. Її можна вносити в грунт, їй можна і обприскувати рослини в період вегетації.

Властивості селітри

Про достоїнства селітри відомо всім фермерам. Адже вона:

- Стимулює утворення потужної кореневої системи. А чим здоровіший корінь, тим сильніше рослина;

- Підвищує місцевий імунітет рослин. Вони стають стійкіше до бактерій і грибів;

- Підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов, таких як заморозки або посуха;

- Благотворно впливає на проростання насіння і формування сильного і здорового паростку;

- Сприяє кращому засвоєнню азоту, прискорює фотосинтез;

- Сприяє збільшенню врожайності;

- Покращує смакові якості врожаю і допомагає йому краще зберігатися в сховищах.

Прекрасні результати може дати тільки якісний препарат. Купити селітру в Україні високої якості не складно. Препарат від перевіреного виробника забезпечить сильні рослини і відповідно високий урожай.

Використання селітри

Селітра застосовується для добрива будь-яких рослин. Перед тим як приступити до її внесення, необхідно ознайомитися з інструкцією виробника. Ні в якому разі не можна самостійно змінювати концентрацію препарату. Більш-менш концентрований препарат не дасть очікуваних результатів. Так, наприклад, для застосування на городі і клумбі готують розчин у співвідношенні 25 г препарату на 15 л води, в саду - 25 г на 10 л води, для ягідних культур 25 г на 8л води. Засіб необхідно застосовувати до настання плодоношення з перервою в два тижні. Для обприскування готують більш концентрований розчин.

Використання селітри в сучасному землеробстві дуже популярно. Адже її благотворний вплив на рослини доведено багатьма фермерами.

 

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.