Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Селітра

Селітра

Понад століття тому селітру стали використовувати в сільському господарстві як добриво. Вона швидко зміцнила свої позиції, показавши себе, як працює засіб. Сьогодні селітра все так само популярна. Вона має безліч переваг, а недолік тільки один - вона є вибухонебезпечною речовиною. Але незважаючи на це вона широко використовується на полях, городах, в саду.

До складу селітри входить азот, який легко поглинається культурами. А він робить благотворний вплив на зелені насадження. Селітра робить рослини більш сильними і стійкими до несприятливих факторів природи.

Використання селітри

Більшість аграріїв при вирощуванні культур використовують селітру. Її застосовують і в домашньому садівництві, і на городі. Вона сприяє вирівнюванню росту рослин, підвищує врожайність. Найбільш затребуваним варіантом добрива є аміачна селітра. Це мінеральне добриво виробляється з додаванням інших поживних речовин, які позитивно впливають на зростання культури.

Сфери застосування аміачної селітри

Сьогодні аміачна селітра використовується в:

- лісництві. Її застосовують для добрива лісових насаджень, адже вона підвищує імунітет дерев до інфекційних захворювання, благотворно впливає на якість деревини;

- землеробстві. Її застосовують для будь-яких культурних рослин. Дрібні гранули добрива сприяють зростанню і підвищують імунітет. Рослина стає сильнішим до впливу грибків та інфекцій;

- в машинобудуванні для очищення вихлопних газів;

- в медицині;

- в нафтовій промисловості;

-в харчової промисловості;

- в збройовій сфері. Це друге місце по використанню селітри, після землеробства. Вона бере безпосередню участь у виготовленні вибухових складів;

- в будівництві.

Купити селітру в Україні можна в спеціалізованих магазинах.

Період внесення селітри

Для добрива культурних рослин селітру можна використовувати в період активного росту. Її вносять навесні і до середини літа. Це той період, коли культура формує свої пагони і кореневу систему. Пізніше застосування селітри не рекомендоване, оскільки вона може загальмувати процес зав'язування плодів. Її можна вносити в сухому вигляді і у вигляді розчину. Вона прекрасно розчиняється у воді.

Селітра використовується і в період висаджування розсади. З її допомогою молоді рослини краще приживаються стають міцнішими. Її вносять з розрахунку 2 грамов в кожну лунку.

Сади підгодовують навесні. Для цих цілей використовується водний розчин з розрахунку 30 г на 10 л води.

Після будь-якого використання селітри рекомендується полити насадження.

Способи зберігання селітри

Мінеральне добриво селітра дуже швидко вбирає вологу. Тому зберігати її слід в сухому приміщенні. Крім того, в пакети з селітрою поміщаються спеціальні вологопоглиначі. Це дозволяє тримати добриво сухим, так як спеціальну речовину вбирає всю вологість, не даючи їй пошириться па пакету. Вологопоглиначі - це природні компоненти, які не впливають на зростання культури.

Так як селітра вибухонебезпечне, то поруч з нею суворо забороняється палити або розводити вогонь. Електропроводка в складі повинна відповідати нормам пожежної безпеки.

Селітра - це прекрасне добриво, яке дуже просте у використанні і на подив дієве.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.