Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння волошки

  Фільтри

  Васильки (народна назва рослини синього відтінку - волошка) - це однорічні, дворічні і багаторічні рослини сімейства айстрових. Васильки широко використовуються в кулінарії (як приправа), медицині (як сечогінний засіб), косметології (як компонент засобів для догляду за жирною шкірою), а також в квітникарстві. Як декоративну рослину волошки прикрашають клумби, бордюри, альпійські гірки, рабатки і міксбордери. Їх висаджують цілими композиційними масивами, а також окремо.

  Різновиди рослини волошки

  Відомо більше 700 видів рослини, серед яких: волошки розлогі, донецькі, Дубянского, Гербера, волошки східні, борові, лугові, шорсткі волошки, американські, гірські, волошки російські та інші види.

  Залежно від сорту рослини, вони можуть бути однорічними і багаторічними, а також мають різне забарвлення від світлих до темних відтінків.

  Особливості вирощування та догляду

  Васильки є теплолюбними і вважають за краще добре освітлені, сонячні і відкриті ділянки. Часто волошки використовуються не тільки в декоративних цілях, але і для захисту грунту від ерозії.

  Якщо висаджувати їх на одній ділянці з календулою і маком, то волошки зацвітуть в один час і порадують розмаїттям барв і форм. Також Васильків буде комфортно по сусідству з аквілегіі, альпійським синеголовником, котовником і діцентра.

  Одним з актуальних способів вирощування рослини в домашніх умовах є посадка за допомогою насіння. Насіння можна висівати відразу у відкритий грунт в період з кінця квітня до початку травня, а також місяцем раніше для отримання розсади (в торф'яних таблетках). Грунт для посіву або висаджування розсади повинна бути, як мінімум, нейтральної кислотності, а також оптимально, щоб вона була лужний (ощелачивают її золою або вапном). Це підвищить інтенсивність росту і дозволить отримати більш яскраве забарвлення пелюсток. Глинисті грунти перетворять в легші за допомогою піску.

  Посів насіння однорічних сортів здійснюється навесні або восени. Багаторічні сорти можна садити за допомогою ділення кореневої системи. Це робиться в кінці літа. Рослини викопуються, поділяються на деленки (на корені кожного з яких має залишитися по парі нирок), після чого знову поміщаються в грунт. Раз в два дня їх потрібно рясно поливати.

  Перед початком цвітіння рекомендують здійснювати підгодівлю (розчином нітрофоски і сечовини з водою). Догляд за всілякими полягає також і в своєчасному розпушуванні грунту і прополці бур'янів. При неправильному догляді (зайвий або недостатній рівень поливу і підгодівлі) рослина схильне ураження фузаріозом. Це грибкове захворювання, яке можна усунути застосуванням відповідних фунгіцидів. При цьому важливо обробити також і грунт.

  Волошки на hectare.com.ua

  Якісне насіння волошок ви можете замовити в нашому інтернет-магазині. Це мережевий ресурс оптово-роздрібного центру компанії Гектар.

  За допомогою нашого каталогу ви можете купити посадковий матеріал для вирощування волошок наступних видів:

  • Синя куля;
  • Рожевий куля;
  • Червона куля;
  • Білий м'яч;
  • Королівська суміш.

  Це продукція торгових марок Вассма і SeedEra.

  Основною спеціалізацією компанії Гектар є реалізація насіння різних овочевих культур, злаків, газонної трави і квітів. Також наша компанія займається продажем стимуляторів росту, мінеральних добрив, мікро- і макроудобреній, інструментів, парників, засобів захисту рослин та інших видів сільськогосподарської продукції.

  Вся продукція, представлена ​​на нашому сайті, проходить через сувору систему контролю якості (насіннєва комісія, контроль на рівні виробника і фасовщика), а також має всі необхідні сертифікати. Схожість насіння зберігається протягом усього терміну придатності, який заявлений.

  Своє замовлення ви можете оформити заповнивши форму на сайті або ж в телефонному режимі за допомогою нашого оператора. Після оформлення замовлення ми доставляємо вам вибрані товари в будь-який населений пункт країни. Якщо підтвердження замовлення відбудеться до 16.00, то він буде відправлений у той же день. Купуйте якісне насіння квітів тільки на нашому сайті!

  Частіше за все із категорії «Насіння волошки» купують такі товари: