Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння селери

Селера є затребуваною і досить поширеною овочевою культурою. Рослина великих або середніх розмірів характеризується зеленим стеблом і маленькими квітками, що утворюють «парасольки». Існує багато видів цієї культури. Коренеплоди містять білок, калій, фосфор, кальцій. Як в коренях, так і в листі міститься досить багато аскорбінової кислоти, каротину, солей калію, фосфору, кальцію, мінеральних солей, органічних кислот і інших корисних для організму речовин.

Особливості вирощування селери

Культура любить вологу і стійка до холодів. Уже при 3 градусах зі знаком плюс рослина проростає. Витримує невеликі заморозки (до -5 градусів), що дозволяє висівати його ранньою весною.

Для того, щоб уникнути виснаження грунту, фахівці рекомендують дотримуватися принципу чергування культур (чергувати на одному і тому ж ділянці посадку рослин з глибокою кореневою системою і мелкорасположенной, а також тих, що схильні до дії шкідників і хвороб і тих, що до них стійкі). Селера найкраще висаджувати після огірків, томату і капусти, а після нього добре будуть впливати на стан грунту салат, прянощі, цибуля, кущова квасоля.

Вологий грунт - запорука гарного росту. Норма висіву становить від 5 до 6 кг / га. Висівають культуру в широкі ряди, відстань між якими - близько 70 см, з глибиною висіву 2,5-3 см. Рослина добре реагує на азотні, калійні і фосфорні добрива. Збирання врожаю листових сортів здійснюється в липні, кореневих - в жовтні.

Насіння селери на hectare.com.ua

Якісне насіння селери за розумною ціною ви можете замовити в інтернет-магазині hectare.com.ua. Це онлайн-майданчик компанії «Корпорація Гектар». Наша компанія спеціалізується на реалізації посівного матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин та іншої продукції аграрної галузі.

У нас ви можете купити насіння селери таких сортів:

  • яблуневий;
  • листовий;
  • монарх;
  • Чорномор;
  • Цілитель.

Це листові і кореневі сорти надійного українського виробника Вассма. Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, доставляється поштою по всій країні максимально оперативно.

Купуйте насіння високої якості на hectare.com.ua, використовуйте до свого столу тільки кращі продукти.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.