Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння селери

  Фільтри

  Селера є затребуваною і досить поширеною овочевою культурою. Рослина великих або середніх розмірів характеризується зеленим стеблом і маленькими квітками, що утворюють «парасольки». Існує багато видів цієї культури. Коренеплоди містять білок, калій, фосфор, кальцій. Як в коренях, так і в листі міститься досить багато аскорбінової кислоти, каротину, солей калію, фосфору, кальцію, мінеральних солей, органічних кислот і інших корисних для організму речовин.

  Особливості вирощування селери

  Культура любить вологу і стійка до холодів. Уже при 3 градусах зі знаком плюс рослина проростає. Витримує невеликі заморозки (до -5 градусів), що дозволяє висівати його ранньою весною.

  Для того, щоб уникнути виснаження грунту, фахівці рекомендують дотримуватися принципу чергування культур (чергувати на одному і тому ж ділянці посадку рослин з глибокою кореневою системою і мелкорасположенной, а також тих, що схильні до дії шкідників і хвороб і тих, що до них стійкі). Селера найкраще висаджувати після огірків, томату і капусти, а після нього добре будуть впливати на стан грунту салат, прянощі, цибуля, кущова квасоля.

  Вологий грунт - запорука гарного росту. Норма висіву становить від 5 до 6 кг / га. Висівають культуру в широкі ряди, відстань між якими - близько 70 см, з глибиною висіву 2,5-3 см. Рослина добре реагує на азотні, калійні і фосфорні добрива. Збирання врожаю листових сортів здійснюється в липні, кореневих - в жовтні.

  Насіння селери на hectare.com.ua

  Якісне насіння селери за розумною ціною ви можете замовити в інтернет-магазині hectare.com.ua. Це онлайн-майданчик компанії «Корпорація Гектар». Наша компанія спеціалізується на реалізації посівного матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин та іншої продукції аграрної галузі.

  У нас ви можете купити насіння селери таких сортів:

  • яблуневий;
  • листовий;
  • монарх;
  • Чорномор;
  • Цілитель.

  Це листові і кореневі сорти надійного українського виробника Вассма. Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, доставляється поштою по всій країні максимально оперативно.

  Купуйте насіння високої якості на hectare.com.ua, використовуйте до свого столу тільки кращі продукти.

  Частіше за все із категорії «Насіння селери» купують такі товари: