Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння салату

  Салат - це поширена і популярна овочева культура, яка використовується в якості вітамінізованої зелені в приготуванні їжі. Листя рослини багаті на вітаміни, каротин, фолієву і лимонну кислоту, солі фосфору, калію, заліза та інші корисні елементи.

  Особливості вирощування салату

  Щоб знизити рівень бур'янів на ділянці, наявність шкідників і поліпшити стан грунту, слід дотримуватися принципу чергування культур. В рамках цього принципу салат, як і іншу зелень, найкраще висаджувати після капусти, огірків, кабачків, гарбуза, цибулі, часнику і ранньої картоплі. Після нього добре будуть плодоносити буряк, морква, ріпа, перець і баклажан. Норма висіву становить від 0,2 до 0,4 г на метр квадратний, або ж 3 кг / га.

  Це холодостійка культура, вона любить вологість і світло. Залежно від сорту, салат можна починати сіяти з середини квітня. Глибина висіву - близько 1,5 см, способи можуть бути різні. Його потрібно проріджувати, так як зайва загущенность провокує розвиток хвороб.

  Збирання врожаю починається в середньому через півтора місяці після перших сходів.

  Насіння салату на hectare.com.ua

  Сертифіковані, які пройшли всі етапи контролю якості, насіння салату від українських агрофірм ви можете купити на сайті hectare.com.ua. Це офіційний ресурс компанії «Корпорація Гектар». У каталозі нашого сайту представлені наступні сорти салату:

  • Одеський кучерявець;
  • Айсберг;
  • дивограй;
  • Золотий шар;
  • Лолло Біонда;
  • Лолло Росса;
  • Сніжинка і ін.

  Це посадковий матеріал від виробників Вассма, Кращий Урожай і SeedEra.

  Крім насіння для вирощування квітів, овочів і злаків, в нашому магазині ви можете замовити за мінімальною ціною мікродобрива, мінеральні та органо-мінеральні добрива, стимулятори росту, протруйники, родентициди, гербіциди, фунгіциди, інсектициди, с / г інструмент та ін. Вся наша продукція може бути доставлена ​​вам поштою в будь-який населений пункт України.

  Купуйте першосортні насіння в інтернет-магазині hectare.com.ua. Вирощують багатий урожай щороку.