Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння редиски

  Редис - популярна сільськогосподарська культура, яка широко використовується в кулінарії (найчастіше в готуванні застосовують коренеплоди, але іноді і листя). Це досить гострий овоч, смакові якості якого обумовлені високим вмістом гірчичного масла. Також містить велику кількість вітамінів, калію, фосфору, заліза, кальцію, магнію, натрію і є прекрасним імуностимулюючу засобом.

  Особливості вирощування редиски

  Щоб збалансувати грунт корисними речовинами і поліпшити її стан, редис слід висаджувати після бобових, томатів, картоплі та огірків. Оптимальними наступними культурами є патисони та кабачки.

  В умовах парника його можна висівати вже в березні. У відкритий грунт культура висівається в середині квітня, коли температура трохи стабілізується і ймовірність заморозків знизиться.

  Перед посадкою слід удобрити грунт (використовуються сечовина, перегній, компост, подвійний суперфосфат, деревна зола або інші добрива). Норма висіву становить 1,6 г на метр квадратний. Для збільшення обсягу плодів застосовують фосфорно-калійні добрива або сірку. Вегетаційний період культури становить від місяця до півтора, після чого можна здійснювати збір врожаю. Культуру можна висаджувати кілька разів на сезон.

  Насіння редиски на hectare.com.ua

  Інтернет-магазин hectare.com.ua надає можливість купити якісне насіння редиски від надійних українських виробників: Кращий урожай, Вассма і SeedEra. У нашому каталозі представлені такі його сорти:

  • Білосніжка;
  • богиня;
  • Геліос;
  • базис;
  • Сора;
  • Французький сніданок;
  • Ранній червоний та ін.

  Крім насіння квітів і різних сільськогосподарських культур, що вирощуються в Україні, у нас ви можете за розумною ціною замовити добрива (мікродобрива, мінеральні, органо-мінеральні, стимулятори росту), засоби захисту рослин (протруйники, родентициди, гербіциди, фунгіциди, інсектициди), регулятори зростання, с / г інструмент та ін. Товари будуть доставлені вам поштою в будь-який куточок країни.

  Купуйте чудовий посадковий матеріал на hectare.com.ua. Нехай ваші врожаї будуть щедрими!