Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння полуниці

  Фільтри

  Хто не знає, що таке полуниця і тим більше не любить її? Крім своїх смакових якостей, ця культура дуже корисна для здоров'я людини. Плоди полуниці містять величезну кількість аскорбінової кислоти, дубильних і пектинових речовин, різних кислот (фолієвої, лимонної, яблучної та ін.), Каротину, мінеральних солей (марганцю, заліза, хрому, міді, цинку), клітковини та ін.

  Особливості вирощування полуниці

  Найбільш поширеними способами виростити культуру є парниковий і у відкритому грунті. Також виділяють рассадний і безрассадний способи. Насіння висівають в грунт, який відразу накривається поліетиленовим матеріалом або склом. Як тільки з'явилися сходи, захисне покриття знімають, а ємність з грунтом переносять на більш освітлену ділянку. При встановленні стабільної теплої температури повітря молоді рослини можна висаджувати у відкритий грунт.

  Полуниця може рости кілька років, а то й роками, в одному і тому ж місці - вона не виснажує грунт. При бажанні після неї, як і до неї, можна висаджувати абсолютно різні культури. Але все ж не слід «тримати» її на одному і тому ж ділянці більше 4 років.

  Культура дуже потребує добриві. Оптимальним варіантом є органічні добрива. Це можуть бути перепрілий гній, перегній, розбавлений з водою 1:20 курячий послід. Також можна здійснювати підживлення мінеральними добривами. Для захисту рослини від шкідників застосовуються інсектициди (Карбофос, Актара, Матальдегід і ін.). Для усунення хвороб застосовують різні фунгіциди (бордоська рідина та ін.).

  Урожай забирається в міру дозрівання ягід.

  Насіння полуниці на hectare.com.ua

  Інтернет-магазин hectare.com.ua пропонує купити якісне насіння полуниці від надійних українських виробників: Вассма і SeedEra. Hectare.com.ua - це офіційний мережевий ресурс компанії «Корпорація Гектар».

  У нашому каталозі ви можете замовити посадковий матеріал для вирощування полуниці таких сучасних сортів:

  • Армавирская;
  • спокуса;
  • Руяна;
  • Білосніжка.

  Крім посівного матеріалу для вирощування величезного спектру сільськогосподарських культур і квітів, наша компанія пропонує різного роду добрива, засоби захисту рослин від шкідників і хвороб, стимулятори росту, с / г інструмент та ін.

  Замовляйте за розумною ціною все, що потрібно для вашого саду або городу на hectare.com.ua, і ми доставимо обрані товари поштою в будь-яку точку країни.

  Частіше за все із категорії «Насіння полуниці» купують такі товари: