Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння патисона

  Фільтри

  Патисони - це однорічна культура, яка є різновидом гарбуза. Характеризується дрібної кореневою системою, великими листками, прямостоячим або кущових стеблом. Великі квітки розташовуються на бічних пагонах і основному стеблі.

  Особливості вирощування патисонів

  Для поліпшення плодоносних характеристик шару ґрунту патисони слід садити в грунт, на якій раніше росли ріпа, редис, редька, морква, цибуля або зелень. Після них рекомендують висаджувати горох, боби, помідори, капусту, редис, буряк, цибуля, часник, картопля та ін.

  Це теплолюбна культура, яка потребує для свого нормального розвитку і зростання в температурі вище +15 градусів. Холод відбивається на врожайності набагато більше, ніж суха погода і відсутність поливу. Рослина потрібно висівати на відкриті, захищені від вітру сонячні ділянки. Полив потрібен, але важливо не перестаратися, так як рослина не виносить надмірного рівня зволоження.

  Добрива потрібні. Як правило, це органічні добрива, перепрілий гній (не свіжий, свіжий можна вносити тільки на зиму), компост, мікроелементи (бор, цинк, молібден, мідь), мінеральні азотні, калійні і фосфорні добрива. Перед висіванням бажано провести кілька культивацій (останню на глибину висіву насіння, приблизно 6 см). Висаджують культуру на початку-середині травня. Норма висіву становить від 3 до 4 кг на гектар.

  Основними шкідниками вважаються тля, трипси, Паросткова муха, павутинний кліщ. Найбільш серйозними хворобами є коренева гниль, бактеріоз, антракноз і борошниста роса. Їх усувають за допомогою пестицидів.

  Коли діаметр плодів досягає в середньому 8 см, можна збирати урожай. Збір здійснюється два-три рази на сім днів.

  Насіння патисонів на hectare.com.ua

  Насіння патисони можна замовити в інтернет-магазині hectare.com.ua. Це магазин компанії «Корпорація Гектар». Основною спеціалізацією нашої компанії є продаж різного посівного матеріалу, мінеральних добрив, інсектицидів, пестицидів, фунгіцидів та інших засобів захисту рослин, інструменту, і іншого.

  У нашому каталозі ви зможете купити посадковий матеріал для вирощування патисонів наступних сортів:

  • білий;
  • гагат;
  • Диск;
  • помаранчевий;
  • Перлина.

  Це продукція українських торгових марок Вассма і SeedEra. Ціна на всі товарні позиції утримується на мінімальному рівні. Доставка товару здійснюється поштою в усі регіони України.

  Купуйте якісний посадковий матеріал на нашому сайті hectare.com.ua.