Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння огірка

  Огірки широко використовують в харчовій сфері. Цю культуру вирощують як в теплицях, так і на відкритому грунті. Все залежить від мети вирощування (для себе або в промислових масштабах) і витрат, які при цьому будуть понесені.

  Особливості вирощування огірків

  Щоб уникнути виснаження грунту огірки рекомендують висаджувати після томатів, бобів, кольоровий або білоголової капусти або картоплі. Після них можна висаджувати всі рослини з глибокою кореневою системою: баклажани, картопля, томати, перець, морква, буряк, петрушка та ін. Культура добре реагує на удобрення грунту мінеральними і органічними засобами. Також грунт удобрюють гноєм.

  Перед висіванням проводять термічну обробку насіння, також вітається протруювання і замочування в різних корисних мікроелементів. Рослина висівають у другій половині травня або на початку червня, оскільки воно боїться заморозків. Норма висіву становить 10 кг / га. Сідають насіння на глибину близько 4 см, відстань між рослинами повинна становити приблизно 15 см. Культура вимагає регулярного поливу.

  Основними шкідниками вважаються тля, трипси, білокрилка. Ефективними засобами проти них вважаються бордосская суміш, або колоїдна сірка. Якщо насіння попередньо протруюють, це також є хорошим засобом захисту. Середня врожайність культури становить від 15 до 20 т з гектара (в умовах відкритого ґрунту).

  Насіння огірків на hectare.com.ua

  Насіння огірка можна купити в інтернет-магазині компанії «Корпорація Гектар» - hectare.com.ua. Наша компанія спеціалізується на продажу фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів, фумігантів, протруйників, посадкового матеріалу та інших видів продукції зі сфери агропромисловості.

  У нашому каталозі ви можете вибрати і замовити насіння огірків таких сортів:

  • Вірні друзі;
  • Бабушкіна таємниця;
  • Марійка;
  • Кроха;
  • мізинчик;
  • кущовий;
  • Засолочний;
  • Цезар;
  • Супер корнішон і ін.

  Це продукція відомих українських торгових марок: Вассма, Кращий Урожай і SeedEra. Доставка здійснюється поштою по всій країні. Якщо ваше замовлення буде оформлений до 16.00, то обрана продукція поїде до вас в той же день.

  Купуйте якісне насіння огірків за мінімально можливою ціною на hectare.com.ua.