Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння мальви

Яскраві багаторічні квіти - відмінна можливість декорувати клумбу, приділяючи посадкам мінімум уваги. До числа невибагливих рослин належать мальви. Вони стійкі до морозів і засух, а цвітуть кілька місяців: з липня до вересня.

Як посадити мальву?

Мальва налічує кілька десятків видів, і у кожного своя палітра відтінків. Головна відмінність серед квітів - тривалість життєвого циклу. Частина видів є багаторічниками, інша - одно - або дворічні сорти. При виборі насіння для клумби потрібно бути дуже уважним.

Посадку мальви роблять насінням, попередньо замочивши його в живильному розчині. Кращий результат показує не свіже насіння, а з двох-трирічною витримкою. Висадку можна проводити відразу в відкритий грунт в травні, однак для 100% результату варто використовувати розсаду, яку починають пророщувати ще з березня.

Варто пам'ятати, що мальва цвіте на другий рік, хоча деякі селекційні сорти, висаджені розсадою, можуть дати перші квіти вже влітку. Невибаглива рослина відрізняється посухостійкістю, але все ж більш великі квіти дає на добре удобреному вологому грунті з гарним освітленням. Деякі сорти вимагають укриття на зиму, особливо в умовах холодного клімату. Пересадка дорослої рослини недопустима, оскільки може пошкодитися розгалужена коренева система.

Багаторічна мальва використовується:

  • в числі рослин заднього плану для групових посадок;
  • для декорування стін і парканів;
  • в якості квітучої «штори», яка розділяє ділянку на секції або навіть захищає певні непривабливі місця (наприклад, компостну купу);
  • для зрізу (яскравий елемент букетів).

Мальви бувають однотонними і контрастними, звичайними і махровими, ароматними і практично без запаху. Використовуючи суміші, ви зможете створити квітковий мікс, красиво декорувавши присадибну ділянку або міську клумбу. Висота колон багаторічних рослин сягає 2-х метрів, проте культурні варіанти зазвичай нижче, і чудово підходять для невеликих посадок.

Рослини відкритих ділянках можуть зажадати підв'язування до кілочків. Відцвілі колони зрізають, без проблем видаляючи з клумби, на відміну від чіпких кучерявих або кущистих рослин. Багато сортів насівають самостійно, тому в теплому кліматі посадки мальви можуть збільшуватися природним шляхом.

Де придбати насіння мальви?

В каталозі інтернет-магазину Гектар ви знайдете безліч якісного насіння одно - та багаторічних квітів, які допоможуть красиво декорувати вуличне кафе, дачну ділянку, клумбу в парку або будинки. Високі колони мальв, обліплені великими квітами, - відмінна прикраса для нудних огорож і парканів. Кожен рік ви можете змінювати відтінки флористичного дизайну за свій розсуд.

В нас можна купити насіння оптом і в роздріб за демократичними цінами, а також добрива для садових квітів. Доставка товарів здійснюється сучасними транспортними службами або звичайною поштою по всій території України.

Частіше за все із категорії «Насіння мальви» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.