Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння кавуна

 

Стиглий соковитий і ароматний кавун - це буквально символ літа, сонця і тепла. Приклавши деякі зусилля, ви зможете отримати хороший урожай великих, соковитих, ароматних плодів, які так люблять і діти, і дорослі.

 

Отже, вирощуємо кавун!

Щоб вирощені плоди були великими, солодкими, соковитими, необхідно дотримуватися умов їх вирощування і прикладати певні зусилля. Насіння висаджують, коли температура грунту досягає 12 С, в більш холодному грунті вони можуть не прорости. Способи посадки різні, в залежності від регіону, сорти, умов, але в жодному разі не можна сіяти їх на дуже близькій відстані.

 

Кращими попередниками цієї культури будуть:

  • різні трави;
  • кукурудза;
  • коренеплоди;
  • цибуля;
  • капуста.

Удобрювати кавуни слід безпосередньо після висадки розчином аміачної селітри в пропорції 20 г на 10 л води. Згодом, аж до дозрівання ягід, потрібно раз в три тижні вносити мінеральні добрива.

 

Кавуни вимагають тепла, регулярного, але нечастого поливу - 1-2 рази в тиждень, який припиняють за два тижні до збору врожаю. Рослини повинні провітрюватися, грунт не повинен бути перезволоженого, бур'яни необхідно виполювати з усією ретельністю. Тоді кавуни не хворітимуть і дадуть хороший урожай.

Ціна насіння невелика, а якість - гарантовано. Насіння знезаражені, мають хорошу схожість і відповідають агротехнічним стандартам.

Частіше за все із категорії «Насіння кавуна» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.