Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння гороху

  Горох - це дуже цікава культура: крім смачних корисних плодів, він покращує грунт, збирає в ній азотисті речовини і тим самим оздоровлює її. Висаджений поруч з яблунею, він підвищує як свої врожаї, так і врожаї яблук.

  Як вирощувати горох?

  Цю культуру вирощують не тільки для запасів сушених плодів для супу або каші, консервування, а й для того, щоб навесні поласувати свіжими стручками цукрових сортів. Вирощують такі різновиди гороху:

  • лущильний;
  • полусахарную;
  • цукровий.

  Лущильний більше підходить для сушіння, полусахарную - для консервації. Цукровий їдять свіжим і консервують.

  Сіють горох рано, ще в квітні - він не так боїться холоду, як сильної спеки. Сіяти краще кілька сортів, з різним терміном схожості, щоб збирати урожай до пізньої осені. Перед посадкою насіння додають в грунт золу, азотні добрива. Компост краще використовувати восени, при вскопка городу.

  Насіння можна замочити перед посадкою, тоді вони зійдуть швидше. Якщо садити їх сухими, вони зійдуть пізніше, але будуть сильніше, дадуть кращий урожай. Дуже важливо прополювати сходи, не дати бур'янам заглушити ніжні паростки гороху.

  Ця культура боїться попелиці, від якої потрібно негайно позбавлятися, а рослини, уражені борошнистою росою, висмикувати і спалювати.

  Корпорація Гектар - інтернет-магазин для високих врожаїв

  Насіння поштою - дуже зручний спосіб отримати хороші врожаї з якісного, перевіреного насіння. Каталог інтернет-магазину Корпорація Гектар дозволяє купити найрізноманітніші сорти та різновиди, замовити доставку на будинок, при цьому не платити високу ціну.

  Гарантія якості і зручна доставка - це головні особливості нашого магазину.