Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння гарбуза

  Гарбуз як культура унікальна. Вона надзвичайно невибаглива, не вимагає догляду, росте повсюдно. При цьому плоди її можуть досягати декількох десятків кілограмів! А вже про користь її написано стільки, що й перерахувати важко. Тому і вирощують її городники повсюдно і з величезним задоволенням.

  Секрети вирощування гарбуза

  Сіють цей овоч найчастіше у відкритий грунт, так як гарбуз дуже невибаглива. Однак при цьому насіння вимагають прогрітій грунту і тепла. Висаджувати гарбуз не рекомендується після дині, кавуна, картоплі, соняшнику. Найкращий час для посадки - середина-кінець травня, коли грунт достатньо прогріється. У холодному грунті насіння не візьмуться, або рослини зійдуть слабкими і хворими.

  Оскільки гарбуз виростає в кущ з потужним коренем, бічними пагонами довжиною до 6 метрів і широким листям, висаджувати насіння слід на значній відстані - близько двох метрів між рядами і метр між лунками. Крім цього, така будова вимагає на стадії зростання значного поливу.

  Під час посадки удобрюють ґрунт фосфорними і калійними добривами, перегноєм і перепрілим гноєм, золою. Як тільки з'являються сходи, необхідно видаляти з'являються бур'яни і робити це регулярно, не дозволяючи їм розростатися.

  Значної шкоди завдає борошниста роса, бактеріоз, різні гнилі. Кращим засобом від них служать профілактичні заходи:

  • готувати насіння перед посівом;
  • боротися з бур'янами та шкідниками, знищувати тлю;
  • слідувати правилам сівозміни або удобрювати землю;
  • обов'язково перекопувати;
  • знезаражувати інвентар;
  • хворі рослини своєчасно видаляти з грядки.

  Каталог насіння від інтернет-магазину Корпорація Гектар: доставка поштою

  Замовити доставку якісного насіння простіше простого. На сайті нашої компанії представлені всі їх різновиди з фотографіями, описами і ціною. Вибирайте те, що подобається, робіть замовлення на сайті або по телефону і отримуйте насіння на пошті! Купити і оплатити товар можна будь-яким зручним способом.