Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння гарбуза

Гарбуз як культура унікальна. Вона надзвичайно невибаглива, не вимагає догляду, росте повсюдно. При цьому плоди її можуть досягати декількох десятків кілограмів! А вже про користь її написано стільки, що й перерахувати важко. Тому і вирощують її городники повсюдно і з величезним задоволенням.

Секрети вирощування гарбуза

Сіють цей овоч найчастіше у відкритий грунт, так як гарбуз дуже невибаглива. Однак при цьому насіння вимагають прогрітій грунту і тепла. Висаджувати гарбуз не рекомендується після дині, кавуна, картоплі, соняшнику. Найкращий час для посадки - середина-кінець травня, коли грунт достатньо прогріється. У холодному грунті насіння не візьмуться, або рослини зійдуть слабкими і хворими.

Оскільки гарбуз виростає в кущ з потужним коренем, бічними пагонами довжиною до 6 метрів і широким листям, висаджувати насіння слід на значній відстані - близько двох метрів між рядами і метр між лунками. Крім цього, така будова вимагає на стадії зростання значного поливу.

Під час посадки удобрюють ґрунт фосфорними і калійними добривами, перегноєм і перепрілим гноєм, золою. Як тільки з'являються сходи, необхідно видаляти з'являються бур'яни і робити це регулярно, не дозволяючи їм розростатися.

Значної шкоди завдає борошниста роса, бактеріоз, різні гнилі. Кращим засобом від них служать профілактичні заходи:

  • готувати насіння перед посівом;
  • боротися з бур'янами та шкідниками, знищувати тлю;
  • слідувати правилам сівозміни або удобрювати землю;
  • обов'язково перекопувати;
  • знезаражувати інвентар;
  • хворі рослини своєчасно видаляти з грядки.

Каталог насіння від інтернет-магазину Корпорація Гектар: доставка поштою

Замовити доставку якісного насіння простіше простого. На сайті нашої компанії представлені всі їх різновиди з фотографіями, описами і ціною. Вибирайте те, що подобається, робіть замовлення на сайті або по телефону і отримуйте насіння на пошті! Купити і оплатити товар можна будь-яким зручним способом.

Частіше за все із категорії «Насіння гарбуза» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.