Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння агератума

  Фільтри

  Агератум - це тропічне екзотична рослина. Воно невимогливе в плані вирощування та догляду, тому часто садівники віддають перевагу саме цьому багаторічному квітці. Агератум прекрасний в створенні імітацій квіткових килимових композицій.

  Різновиди і зовнішній вигляд агератума

  Рід рослини агератум (що відноситься до сімейства айстрових) налічує понад 60 його видів від практично білих і блідих до різних блакитних, рожевих або фіолетових відтінків.

  Стебла квітки Агератум досягають висоти від 10 до 60 см. Їх листя яскравого зеленого кольору можуть бути ромбовидними, трикутними або овальними. Дрібні квітки суцвіть в діаметрі становлять близько 1,5 см (до 2 см).

  Особливості вирощування рослини агератум і догляду за ним

  В умовах помірного клімату України агератум у відкритому грунті вирощується в якості однорічного рослини, так як він вкрай теплолюбний.

  Вирощують агератум в домашніх умовах за допомогою насіння (розсади) або живцюванням. Якщо ви хочете в результаті отримати низькорослі кущі з однотипними характеристиками для формування килимовій композиції, то вибирайте посадку агератума за допомогою живцювання. Якщо переважно отримання на одній ділянці великої кількості рослин одного виду, але різних забарвлень, то садіть агератум насінням.

  Схожість посадкового матеріалу зберігається протягом 3 або 4 років.

  Висадка за допомогою насіння (розсади) полягає в посіві посадкового матеріалу приблизно за місяць до розміщення в грунт. Для цього використовуються будь-які ємності, накриті плівкою або склом. Саджанці агератума пікіруються два рази: після всхожденіем і появи двох листочків, а також вдруге в окремі стаканчики або ємності ще через 2-3 тижні.

  Садити розсаду потрібно в розпушений грунт на відстані від 10 до 15 см між рослинами, а також від 20 до 25 см між рядами. Агератум самостійно коригує глибину залягання. Під час висадки не потрібно використання дренажу або інших додаткових хитрувань. Цвіте агератум приблизно через 60 днів після переміщення у відкритий грунт.

  Живцювання здійснюється наступним чином: восени зрілі рослини агератума пересідають в ящики і на зиму при достатньому рівні поливу залишаються у джерела денного світла. За 6-7 тижнів до висадки нарізаються живці, які поміщаються у вологий грунт в світле місце.

  Є ризик зіткнутися з проблемою загнивання кореневої системи агератума, вірусом огіркової мозаїки або прив'яданням бактеріальної природи. З шкідників основними є нематоди, білокрилки і павутинні кліщі. Вирішувати ці проблеми допоможуть інсектициди, фунгіциди або народні засоби (перець, гірчиця, настої часнику, картоплі, полину та ін.).

  Агератум на hectare.com.ua

  Насіння агератума можна замовити в інтернет-магазині hectare.com.ua. Це офіційний мережевий ресурс компанії Гектар.

  У нашому каталозі ви можете купити такі сорти агератума:

  • Блу минк (щільний колоновидний кущ, не вище 25 см);
  • Рожева куля (середньорослий, компактний, мелколістний кущ не вище 30 см).
  • Дана продукція представлена ​​українськими виробниками Вассма (компанія створена в 1992 році) і SeedEra (насіння європейської селекції).

  Також компанія Гектар спеціалізується на реалізації:

  • добрив (мінеральних, мікродобрив, стимуляторів росту, органічних-мінеральних);
  • грунтів;
  • сільськогосподарських інструментів (секаторів, вил, лопаток, розпушувачів та ін.);
  • парників;
  • засобів захисту рослин (інсектициди, гербіциди, фунгіциди та ін.);
  • насіння газонних трав, зернових, овочів та іншої продукції аграрної спрямованості.

  Доставка рослини агератум здійснюється поштою по всіх населених пунктах країни. Купуйте якісний і оптимальний для наших кліматичних умов посадковий матеріал на нашому сайті!

  Частіше за все із категорії «Насіння агератума» купують такі товари: