Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Саджанці диплоїдної сливи

  Фільтри

  Саджанці диплоїдної сливи:

  Саджанці диплоїдної сливи є дуже популярними серед городників та фермерів. Ці рослини мають великий потенціал для вирощування, і вони відомі своїм відмінним смаком та високою врожайністю.

  Що таке диплоїдна слива?

  Диплоїдна слива - це гібридна рослина, створена шляхом зрощування різних сортів слив. Ці рослини мають два набори хромосом - по одному від кожного з батьківських сортів. Це дає їм більшу стійкість до хвороби та більшу врожайність.

  Переваги вирощування диплоїдної сливи

  Однією з головних переваг диплоїдної сливи є її висока врожайність. Ці рослини дають більшу врожайність, ніж традиційні сорти слив. Крім того, вони мають високий рівень стійкості до хвороб та шкідників, що знижує потребу у використанні хімічних засобів захисту.

  Як вирощувати диплоїдну сливу?

  Для вирощування диплоїдної сливи потрібно вибрати місце з добре освітленим доступом до сонячних променів. Рослина також потребує регулярного поливу, особливо під час жаркої погоди. Важливо викопати отвір на глибину близько 60 см і ширину близько 80 см для правильної посадки саджанця. Добрива також може бути корисною для забзбереження здорового росту та врожайності рослин.

  При виборі диплоїдних саджанців сливи слід звернути увагу на їхню якість та сортову приналежність. Краще звернути саджанці від підтверджених продавців або підприємств з хорошою репутацією. Після посадки саджанця слід регулярно доглядати за ним, підживлюючи добривами та обрізаючи засохли або хворі гілки.

  Сорти диплоїдної сливи

  Існує багато різних сортів диплоїдної сливи, кожен з яких має свої особливості та властивості. Ось кілька з популярних сортів диплоїдної сливи:

  1. Блек Голд- цей сорт має великі плоди з темним окрасом і солодким смаком.
  2. Блю Кармен- цей сорт має середній розмір плодів має м'якуш жовто-зеленого кольору та приємним смаком.
  3. Дапл Денді- цей сорт має великі, яскраво-червоні, це сливово-абрикосовий гібрид німецької селекції
  4. Блек Амбер- цей сорт має великі, чорні плоди з товстою шкіркою та солодким смаком.

  Це лише кілька із багатьох сортів диплоїдної сливи, які доступні для вирощування в магазинах, що спеціалізуються на продажу саджанців та різних рослин. Також можна додати до місцевих господарства або навіть до вашого саду чи городу саджанці фундука, можуть чудово прикрасити вашу ділянку.