Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Карпові штекерні вудилища

  Фільтри

   

  Коропові штекерні вудилища

  Китайська компанія Mifine займається виробництвом якісних товарів для риболовлі. Один із напрямків — коропові штекерні вудилища. Вони перейшли до звичайних рибалок зі спортивних змагань. Замінили собою звичні махові снасті. Це принципово новий пристрій, який вигідно відрізняється від традиційних спінінгів. Воно складається з окремих частин, що з'єднуються між собою. 

   

  3,9

  метрів, тому моделі можна вважати компактними. У складеному вигляді розміри можуть бути значними, тому вироби поставляються із чохлом. Якщо потрібно вкоротити вудлище, можна забрати одне складове коліно. Немає звичних пропускних кілець, які зазвичай використовуються під волосінь. Конструкція жорстка та легка, тому вона не гнеться під вагою пійманої риби. 

   

  Можна використовувати додаткове обладнання, яке купується окремо. Це сидіння, стійка для утримання від зіткнення із землею, тримач із кріпленням на платформі. Ще один пристрій - відкатний ролик. При його застосуванні простіше притягувати впійману рибу. 

   

  Одна з моделей - Dreamy Carp, де стрій коливається від середнього до швидкого. Вудлище підходить для морської риболовлі. Наприклад, при поїздці на кефаль чи пеленгас. Воно оснащене кільцями, де як захист використовується кераміка SIC. У котушкотримачі є захисні вставки. 

   

  До бюджетних моделей відноситься Parossa Carp - тричастинне вудилище, яке виробляється з карбону. Плюси такі ж, як у вищеописаному виробі. Є й інші різновиди. До них відносяться T-Rex Camp та Ul Trafie Team Carp. 

   

  Переваги покупки коропових штекерних вудилищ

  Рибалкам простіше визначати особливості дна. Це мул, пісок чи камінь. Один із плюсів — можливість адресної подачі прикорму. Нижня частина зручно сидить у руці. До інших переваг відносяться: 

   

  • рибалити в негоду, оскільки вудка не піднімається вертикально;

  • використовувати легкі оснащення посилення чутливості;

  • заміряти глибину під час вибору місця для риболовлі;

  • ловити рибу на різних глибинах у чагарниках. 

   

  Єдиний мінус – порівняно висока ціна. Вона компенсується можливістю тривалої експлуатації. При дбайливому підході вудка прослужить не один рік. Для збереження будинку її рекомендується зберігати у тубусі.