Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Що таке гербіциди

Бур'яни - це справжня проблема для багатьох садівників. Адже вони ростуть скрізь. І чомусь в самих невідповідних місцях і великих кількостях. І як би садівники з ними не боролися, перемогти бур'яни дуже непросто. І зумовлено це великою кореневою системою, яка дуже стійка до зовнішніх чинників. Боротися з бур'янами вручну дуже складно.

Але в наш час існує хімічний спосіб боротьби з бур'янами. Перемогти їх можна за допомогою гербіцидів. Гербіциди - це речовини хімічного походження, які служать для знищення бур'янів та порослі. Вони зупиняють ріст певного виду рослин, або всього зеленого покриву. Гербіциди поділяються на два види від способу і місця застосування: абсолютні і вибіркові.

 

 

Вплив гербіцидів на рослинність Під час застосування гербіцидів варто чітко дотримуватися інструкції. Адже збільшення концентрації може призвести до непоправним наслідкам. При високій концентрації вся зелена маса буде знищена. Низька концентрація препарату сприяє розмноженню бур'янів. В цьому випадку препарат діє як добриво. Саме тому перед використанням гербіцидів варто уважно вивчити інструкцію і застосовувати препарат суворо за її правилами.

Застосування гербіцидів

Як правило, садівники-любителі використовують гербіциди для боротьби з бур'янами. Їх застосування можливе в саду і на городі. Але багато хто не знають, що гербіциди широко застосовуються для знищення порослі. Цей момент дуже важливий для початківців садівників або для тих, хто намагається окультурити куплену тільки що ділянку.

Гербіциди - дуже популярні препарати, які служать відмінними помічниками у веденні господарства. Сад, город, малина, полуниця завжди будуть доглянутими і радувати високим урожаєм. Все, що необхідно зробити для позбавлення від бур'янів - це обприскати площу.    

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.