Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Насіння в Запоріжжі

Перед початком кожного нового сезону посіву виникає необхідність у забезпеченні господарства якісним посадковим матеріалом за доступною вартості. Насіння - це носії господарських і біологічних властивостей рослин, а тому від їх якості залежить обсяг майбутнього врожаю.

Особливості ринку насіння в Україні

Аграрний ринок в Україні дуже неоднорідний. Одночасно існують:

  • великі холдинги;
  • невеликі виробники.

Тому виникає багато невідповідностей з питань сертифікації і селекції. Україна глибоко інтегрована в міжнародний сільськогосподарський ринок і чутливо реагує на всі зміни. Наприклад, відзначається зростання посівних площ сої та зернових, що призводить до зростання потреби в насінні цих культур.

Україна найбільш залежна від імпорту насіння соняшника та рапсу, при цьому потреба в посівному матеріалі кукурудзи більше задоволена за рахунок великих міжнародних компаній, які відкрили свої виробництва в декількох містах.

Також коливання ринку пов'язані з кліматичними змінами з-за збільшення температури в вегетаційний період. Тому перевага віддається жаростійким гібридам, які виявляють стійкість до цих змін, а також до багатьох хвороб.

На що важливо звертати увагу при виборі насіння?

Для того щоб максимально убезпечитися від придбання неякісних гібридів, необхідно врахувати кілька факторів:

  • упаковка;
  • ціна.

Якісна упаковка збільшує шанси на те, що посадковий матеріал відповідає необхідним вимогам. Важливою умовою є наявність логотипу виробника, про якого можна знайти інформацію, і штампу про термін придатності. В іншому випадку велика ймовірність покупки матеріалів, не тільки не відповідних сортових якостей, але і меншої ваги, ніж зазначено на пачці.

Традиційно зарубіжні гібриди коштують дорожче матеріалу українських виробників. Тому якщо вони продаються приблизно в одній ціновій категорії, з великою часткою ймовірності можна припустити, що вміст упаковки не відповідає етикетці.

Де придбати якісне насіння в Запоріжжі?

Зараз існує безліч магазинів і компаній, що пропонують свої послуги на сільськогосподарському ринку. Великі фермерські компанії і невеликі господарства як споживачі знаходяться в більш виграшному положенні.

Перші - за рахунок великих можливостей, другі - з-за своєї багатопрофільності і малих об'ємів, які залишають можливість експериментів. Середнім фермерським господарствам складно знайти якісний посівний матеріал, добрива та засоби захисту рослин за доступною ціною.

Діяльність компанії «Гектар» спрямована на задоволення цих потреб. При цьому основний акцент зроблено на індивідуальне обслуговування кожного господарства - надання широкого вибору насіння соняшнику, пшениці, ячменю, льону, сої. До числа додаткових переваг можна віднести експертний агрономічний супровід.

Також в магазині можна придбати насіння квітів і овочів зарубіжних і українських виробників для присадибної ділянки або невеликого господарства. Доставка здійснюється у всі міста України - Запоріжжя, Полтаву, Київ та інші.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.