Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Насіння у Вінниці

Разом з інтересом до екології садівництво стає все актуальнішим. Все більше людей активно займаються своїми садами і городами, закуповують саджанці рослин або посівний матеріал, щоб вирощувати провіант самостійно. В магазині «Гектар» можна купити не тільки всі потрібні насіння, але і безліч добрив та гербіцидів, які допоможуть городу виглядати красиво, а рослинам приносити очікувані плоди.

У нашому каталозі ви знайдете:

  • пшеницю (Глаукус, Смуглянку, Графиню, Дромос, Аркатос, Двуручку);
  • соняшник (Ліміт, Аракар, Ніагару, Рекольд, Рімісол, Флорими, Пегас);
  • кукурудзу (Гарант, Марсер, Аншлаг, Анамур, Ферум, Кодивал, Данило, Фруктіс, Гран 220);
  • гарбуз (Українську багатоплідну, Валок, Полевичку, Мускатную, Голосімянну);
  • кріп (Гренадер, Грибовський, Парасольку, Амазон, Рішельє, Лісногородский, Алігатор);
  • сою (Фаворит, Меркур, Святкову, Аврору, Максус, Хайпро, Аполло);
  • льон (Дунай, Айвенго, Чибик);
  • суданську траву, люцерну;
  • картопля (Заграва, Синеглазку, Ківі, Белларозу, Конкорд);
  • ячмінь (Лура, Дев'ятий вал, Зимовий, Парнас, Геліос, Командор, Лестер).

Правила вибору насіння

Правильний вибір можна зробити в чотири етапи. Перший крок - вибір сорту. Тут необхідно враховувати розмір, час висадки, період дозрівання посівного матеріалу. Не варто забувати і про схильності до видів захворювань і шкідників, витривалості сортів. Обов'язково подумайте, чи хочете ви отримати чистий продукт або гібрид кількох видів.

Другий крок - визначити ділянку для посадки і завести спеціальний календар. Різні насіння висаджуються по-різному. Одні треба садити безпосередньо на грядку, інші повинні трохи підрости в горщиках. Не варто нехтувати важливістю сусідства різних культур. Є рослини, яким дуже важливо мати багато простору для нормального росту і розвитку.

Третій крок - вибір виробника. Не рекомендується купувати насіння тільки однієї фірми. Експериментуйте, змішуйте товари різних брендів. У нашому каталозі представлена продукція понад 20 постачальників, що дає досить великий вибір.

Четвертий крок - вибір фасування. Кожна сім'я може бути різним за розміром і формою. Таким чином, в одному грамі може міститися як 5 насіння, так і 50. Варто звернути увагу на термін їх придатності та дізнатися про умови зберігання. Ці фактори можуть суттєво вплинути на кількість врожаю і ступінь розвитку рослин.

Спосіб зберігання насіння

При продажу все насіння знаходяться в повністю висушеному стані. Це необхідно, щоб вони не почали проростати раніше часу. Як тільки відсоток вологості підніметься вище 12%, процес запуститься. Тому дуже важливо зберігати насіння в сухих місцях з достатньою вентиляцією і низьким рівнем тепла.

Надто висока температура повітря в місцях зберігання може негативно позначитися на схожості насіння. Ідеальний показник - від 12 до 15 градусів. Пониження температури також згубно впливає на збереження матеріалу: насіння відволожуються і гинуть.

Купівля насіння у Вінниці

В нашому магазині можна придбати якісне насіння оптом і в роздріб. Просто додайте вибрані товари в корзину та оформіть замовлення. Після оплати покупки ми негайно відправимо її поштою. Доставка здійснюється по всій території Вінниці і в інші українські міста. Якщо товар не влаштує вас, ви зможете обміняти або повернути його протягом 14 днів.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.