Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Насіння у Хмельницькому

З приходом весни всі дачники та городники поспішають придбати насіння різних культур, щоб засадити ними свою ділянку. Правильно підібраний посівний матеріал - запорука гарного врожаю. Наша компанія «Гектар» пропонує понад 250 видів культур від 91 фірми з усієї України. В нашому асортименті ви точно знайдете насіння, що підходять вам за якістю і ціною.

На hectare.ua можна купити пшеницю наступних видів:

  • Глаукус (озима, стійка до хвороб і посухи);
  • Дромос (озима, любить вологу і не боїться бур'янів);
  • Чорняву (озима, має підвищену зимостійкість і високу продуктивність).

Також в асортименті представлений соняшник:

  • Аракар (дуже стійкий до засух);
  • Флорими (високоолеіновий, стійкий до захворювань);
  • ЄС Ніагара (має невеликий вегетаційний період).

В каталозі є і різні сорти кукурудзи:

  • Марсер (стійка до сильних вітрів);
  • Кодивал (стійка до засух і хвороб);
  • Ферум (відрізняється високою вологовіддачею, вирощується для зерна);

Для наших замовників доступні за демократичними цінами також ріпак («Маршал», здатний адаптуватися до стресових факторів, «Халк», що має імунітет до хвороб), ячмінь (стійкий до посухи і хвороб «Луран», морозостійкий «Снігова королева»), льон (стійкий до осипання насіння «Дунай», що має високий вміст олії «Айвенго»), м'ята. Крім того, можна придбати насіння бобових: сою «Місяць», яка стійка до хвороб і адаптується до різних грунтів, і озимий горох «Мороз».

Правила підбору насіння

Для того щоб правильно підібрати потрібні насіння, досить дотримуватися простого алгоритму. Для початку потрібно визначитися з культурою. Далі на основі знань про ґрунту і місцевості, де будуть рости насіння, підібрати тип культури: вологостійка, жаростійка, стійка до вітрів.

Потім слід звернути увагу на властивості майбутньої рослини і визначитися з тим, для чого воно потрібно: для зерна, для масла, борошна. Пам'ятайте, розмір насіння не впливає на розміри дорослої рослини. Він свідчить лише про те, якими будуть сходи і як скоро вони з'являться. В останню чергу варто подумати про необхідну кількість насіння.

Купівля насіння в Хмельницькому

Хочете придбати якісне насіння різних культур оптом або в роздріб? Ласкаво просимо в наш магазин. Вибирайте в каталозі культуру і кількість насіння, і оформляйте замовлення. Ми надішлемо товар поштою відразу ж після підтвердження оплати. Доставка здійснюється по всій території Хмельницького та інші міста України. Якість продукції, представленої у нас, підтверджено відповідними сертифікатами.

Наша компанія має значний досвід у продажу зернових та олійних культур. Консультанти залюбки дадуть відповідь на всі ваші запитання. Зателефонуйте нам або скористайтеся формою для консультації онлайн. Якщо вибраний товар вам не підійде, ви зможете повернути його протягом двох тижнів відповідно до «Закону про захист прав споживача».

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.