Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Насіння у Харкові

Якісний посівний матеріал є основою майбутнього врожаю. Сортове насіння дозволять вам отримати сильні, здорові рослини, більш стійкі до впливу негоди. З такими посадками всі витрачені сили і час точно окупляться.

Вибираємо насіння на посадку

В першу чергу необхідно звернути увагу на особливості ділянки, на якій буде вирощуватися культура: тип ґрунту, освітленість, наявність бур'янистих трав, можливість поливу. Професіонали беруть грунтові проби, щоб визначити склад ґрунту, його потребу в додатковому підживленні спеціально для обраної вами культури.

Навіть на затінених і кам'янистих ділянках можна отримати прибуток, якщо правильно спланувати їх обробку. Зважений підхід і облік всіх факторів стануть запорукою перемоги в боротьбі за врожай.

Сьогодні багато виробників готові запропонувати дачникам, квітникарям, фермерам і аграріям свою продукцію, однак далеко не всі можуть гарантувати високу якість насіння культур. Сортовий матеріал повинен:

  • містити кращі якості селекції;
  • пройти перевірки на мутації і захворювання;
  • пройти тестові засіви (наприклад, на швидкість сходження насіння).

Обов'язковою умовою є отримання сертифікату якості та підтвердження від державної насіннєвої інспекції про допуск у продаж. Вартість якісної сортової продукції виправдовує результат - з таким матеріалом складно не отримати хороший врожай.

Купити продукцію перевірених виробників можна в інтернет-магазині Гектар. Ми забезпечуємо доставку товарів як в Харків, так і в інші населені пункти Харківської області. У нашому каталозі знайдуться насіння:

  • овочів;
  • квітів;
  • злакових культур;
  • бобових;
  • олійних;
  • кормових і газонних трав і багато іншого.

Ми працюємо напряму з виробниками - крім роздрібних поставок, є можливість опту. Асортимент регулярно розширюється: крім відомих сортів і гібридів, наші покупці мають можливість придбати цікаві новинки. Вся продукція зберігається з обов'язковим дотриманням відповідних температурних норм і умов.

Як забезпечити насінню правильну підтримку?

Крім якості посівного матеріалу, велике значення має родючість ґрунту. Посилити можливості посівів можна за допомогою добрив, підживлення, стимуляторів росту, які також можна придбати в нашому каталозі. Кожен тип добрива містить детальний опис особливостей внесення в грунт, а також список рекомендованих культур.

Збираючи насіння самостійно, пам'ятайте, що оновлення сортового матеріалу все одно необхідно. Через кілька поколінь зерна втрачають свої переваги, змішуються з іншими сортами, знижується їх імунітет до захворювань. Тому професіонали намагаються використовувати чисту продукцію сортових станцій.

Поява паростка з маленької насінини - справжнє диво, дароване природою. Однак силами людини процес вирощування можна поліпшити і прискорити, а сортове насіння - найкращий тому приклад. Крім продукції вітчизняних виробників, у нас можна придбати результати селекції іноземних фірм (наприклад, голландське насіння) за вигідними цінами.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.