Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Кукурудза

  Багатьох фермерів цікавить, як обрати високоврожайні насіння кукурудзи. На ринку з кожним роком з'являється все більше гібридних сортів, які виводять селекціонери. Але це не спрощує пошуки насіння гібридів кукурудзи для аграріїв. Інтернет-магазин Гектар пропонує вам купити якісний насіннєвий матеріал від перевірених виробників, з якими ми співпрацюємо.

  Правила вибору

  Намагайтеся віддавати перевагу вітчизняним виробникам. Більшість сортів з-за кордону враховують особливі кліматичні умови, тому в наших широтах можуть не зійти або дати недостатньо якісний і великий урожай. Якщо ви все ж вирішили вибирати іноземний варіант, поцікавтеся, якими сортами користуються фермерські господарства в Німеччині, США та Канаді - країнах зі схожими кліматичними умовами. Результати фермерів будуть своєрідним орієнтиром вашої роботи.

  Вибираючи той чи інший матеріал для посадки, поцікавтеся схожістю і якістю у інших фермерів. Краще віддавати перевагу перевіреним виробникам, про яких є хоч якісь відгуки.

  Обов'язково ознайомтеся з інформацією виробника, яку він подає на етикетці. Всіх нюансів врахувати неможливо, але базові деталі ви усвідомите. Які види насіння є в продажу:

  • насіння солодкої кукурудзи;
  • кукурудза для попкорну;
  • ранні сорти;
  • насіння білої кукурудзи;
  • на силос.

  Також є декоративна, фіолетова, різнобарвна кукурудза, пофарбовані сорти, F1. Список гібридних сортів збільшується з кожним роком. Вибір того чи іншого сорту не повинен стати для вас випадковим. Це повинно бути зважене рішення, яке допоможе отримати максимальний урожай і, відповідно, прибуток. Слід врахувати стійкість сорту до шкідників, кліматичних умов, посухи, вологовіддача і т.д.

  В українських реаліях найбільше розкриття потенціалу показують насіння з середньою стиглістю зерен. Однак під час вибору враховуйте, що кліматичні умови в різних регіонах - різні, тому перевагу варто віддавати саме тому сорту, який пристосований до виживання і хорошою продуктивності в певних умовах.

  Рання і цукрова кукурудза показують хорошу інтенсивність врожайності. Але при цьому вкрай важливо забезпечити культурі правильні посівні умови і належний догляд.

  Чому варто купити насіння кукурудзи в інтернет-магазині Гектар?

  Ми задовольняємо потреби дрібних, середніх і великих сільськогосподарських підприємств, власників дачних і присадибних ділянок. Ось кілька причин, щоб почати співпрацю:

  • найкраща ціна на насіння на ринку України - ми налагодили прямі поставки від виробників;
  • ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками - це гарантія того, що ви отримаєте оригінальний, якісний і сертифікований товар;
  • ви можете купити насіння з доставкою в будь-який регіон України - ми оперативно опрацюємо замовлення і передамо його в службу доставки;
  • великий асортимент дозволить задовольнити запити будь-якого фермерського господарства.

  Ви можете купити товари як оптом, так і в роздріб. Довіряйте перевіреним компаніям, і врожаї обов'язково будуть вас радувати.