Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Гербіциди від осоту

Живучість і плодючість осоту забезпечує йому величезну перевагу перед культурними рослинами. Цей бур'ян легко приживається в будь-якому кліматі, крім північного, і дуже швидко захоплює нові площі. Підраховано, що одна рослина здатна зробити декілька тисяч насінин, які легко розносяться вітром.

Як позбутися від осоту?

Хороші результати по знищенню дорослих рослин дає механічна обробка грунту з підрізанням коренів. Тут працює принцип «чим глибше, тим краще», оскільки кореневища здатні пустити нові паростки. Однак таку обробку можна провести в період вегетації культурних рослин. Тому агрокомпанії використовують спеціальні гербіциди проти осоту, які дозволяють усунути бур'ян, не завдаючи шкоди основній культурі.

В основі більшості гербіцидів лежать активні речовини, які, потрапляючи на листову частину рослини, активно поглинаються бур'яном. Хімпрепарати працюють на клітинному рівні, блокуючи ріст рослини, в результаті чого осота припиняє споживання води і поживних речовин, швидко в'яне і засихає. Відчутний результат помітний вже через кілька днів. При цьому гербіциди, сертифіковані в Україні, не забруднюють грунт.

Виробники рекомендують використовувати гербіциди в теплу, не посушливу погоду, коли рослина активно росте, розвивається і, звичайно, абсорбує вологу. Поглинання і розподіл водного розчину гербіциду також буде максимальним, а поразка відповідною. Обробка в дуже холодну або жарку суху погоду може стати марною.

Особливості застосування гербіциду

Використовуючи гербіциди, важливо слідувати правилам:

  • для приготування ефективного робочого розчину враховуйте не тільки габарити і рівень засміченості ділянки, але і тип грунту, оскільки на «важких» грунтах витрата буде більше;
  • одержаний розчин потрібно використати протягом декількох годин;
  • перемішування варто продовжувати і в процесі обробки для підтримання однорідності суміші;
  • для розширення спектру дії можна використовувати комбінації з іншими гербіцидами, якщо це допустимо виробником.

Враховуючи кількість насіння, виробленого осотом польовим, обробку засміченої ділянки доведеться проводити неодноразово протягом декількох років, поки не пройде їх активний період проростання.

Де купити гербіциди для осоту?

Великий вибір різноманітних засобів для захисту рослин (ЗЗР) від вітчизняних і зарубіжних виробників ви знайдете в каталозі інтернет-магазину Гектар. Ми пропонуємо гербіциди з різними діючими речовинами, у різній розфасовці і концентрації за доступними цінами.

Багато препаратів розраховані на придушення кількох видів бур'янів, що допоможе вам якісно очистити огород, сад, поле. Осота, як і інші бур'янисті трави, в прагненні захопити лідерські позиції під сонцем активно витягає з ґрунту вологу і корисні речовини вже на початку вегетації. Тому після усунення агресора на ділянці рекомендовано провести підживлення. Якісні добрива також можна купити в нашому магазині. Доставка товарів здійснюється по всій території України.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.