Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння ешольції

Фільтри

Шанувальники розкішних клумб давно знайомі з такою чарівною рослиною, як ешшольція. Ще одна назва цього представника флори - каліфорнійський мак, і він дійсно візуально схожий з ним. Ешшольція відноситься до сімейства макових і відмінно росте в нашій місцевості. Виростити її нескладно, тому насіння каліфорнійського маку достатньо поширені, купити їх можна в нашому інтернет-магазині. Квітка цієї рослини живе лише кілька днів, але за рахунок того, що бутонів з'являється багато і в різний час, кущик виглядає ефектно.

Насіння ешшольціі: як вибрати і посадити

Щоб сходи були дружними, потрібно вибирати якісне насіння, які продаються в спеціалізованих магазинах, і дивитися на дату їх виготовлення, адже з роками посівний матеріал втрачає свої властивості. Є два способи посадки цієї квітки:

  • насінням у відкритий грунт;
  • розсадою.

Ешшольція найчастіше висівають у відкритий грунт і під зиму. За кілька тижнів до заморозків необхідно помістити насіння в грунт і прикрити сухим листям. За зимовий період відбудеться природна стратифікація, а на початку весни вже будуть міцні сходи - їх потрібно буде тільки прорідити.

Квіти, посіяні з осені, швидше підуть у ріст і раніше зацвітуть, ніж ті, які посаджені навесні. Але якщо посів у вас запланований на весняний період, то зберігати насіння краще в нижньому ящику холодильної камери для стратифікації. Посадка насіння у відкритий грунт здійснюється в квітні, для цього робляться борозни невеликої глибини. Дрібні насіння бажано перемішати з піском і легенько закрити. Важливо вибрати для ешшольціі добре освітлене, сонячне місце - вона любить суху піщану землю.

Особливості посадки насіння ешшольціі на розсаду

Каліфорнійський мак часто висівають відразу в грунт, але його також можна вирощувати розсадою. Так як коріння у даної рослини стержневого виду і досить довгі, їх легко пошкодити, то насіння на розсаду краще сіяти в торф'яні таблетки. Їх ставлять в спеціальну ємність, заливають водою і чекають, коли вона вбереться. Після цього в кожній таблетці за допомогою вологої зубочистки розміщується одне зернятко, трохи посипаеться землею, а зверху кропиться водою. Після цих процедур ємність потрібно накрити поліетиленом або склом.

Через 10-14 днів можна спостерігати перші паростки, як тільки це сталося, контейнер потрібно перемістити в добре освітлене місце і стежити за тим, щоб температура не піднімалася вище 20 градусів. Доглядати за розсадою нескладно, досить періодично зволожувати грунт і через пару тижнів після сходів внести мінеральне добриво.

За кілька тижнів до пересадки каліфорнійського маку у відкритий грунт можна почати його загартовувати, для цього розсаду на пару годин переносять в прохолодне місце. Після таких операцій квітка зможе витримувати заморозки до -5 градусів за Цельсієм. Висадка сіянців виконується з квітня до кінця травня, виходячи з кліматичних особливостей місцевості. Грунт повинен бути сухим, з нейтральною або слабкою кислотністю і з додаванням піску - це кращі умови для вирощування ешшольціі.

\