Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння чорнобривців

  Фільтри

  Чорнобривці - чудова прикраса не тільки дворової клумби, а й городу. Крім своєї зовнішньої привабливості, ці квіти ще й відлякують шкідливих комах, які псують урожай овочів. Дані рослини відносяться до сімейства айстрових і здавна широко застосовувалися як в кулінарії, так і в різних обрядах. У наших широтах ці квіти більше відомі як чорнобривці. Виростити їх зможе будь-хто, так як вони не вибагливі до ґрунту і не вимагають серйозного догляду.

  Основні види квітів

  Стебла чорнобривців можуть бути прямостоячі або розгалужені, а висота в залежності від сорту знаходиться в межах 20-130 см. Більшість квітів має привабливі велюрові пелюстки жовтого, коричневого і темно-бордового відтінків. Період цвітіння триває з червня по жовтень.

  За розміром і способом зростання чорнобривці ділять на:

  • прямостоячі;
  • відхилені;
  • тонколисті.

  Перший тип вважається високозростаючим і може досягати 30-100 см у висоту. Суцвіття мають діаметр близько 15 см, у забарвленні переважають білі і лимонні відтінки. Відхилені чорнобривці більш компактні і зазвичай вище 60 см не виростають, їх квіти в діаметрі більше 8 см. Дані рослини мають більш тривалий період цвітіння. Тонколисті сорти вважаються низькорослими, їх максимальна висота - 40 см, а розмір квітів - 2-3 см.

  Відомо понад 60 сортів цих рослин, серед яких популярні такі гібриди, як Антигуа, Ентерпрайз, Кармен, Діскавері, Болеро. З'являються також нові сорти, які дивують своїм зовнішнім виглядом. Наприклад, не так давно були виведені сині чорнобривці.

  Особливості вирощування чорнобривців насінням і на розсаду

  Даний тип рослин не вимогливий до грунту, тому проблем з його висівом насіння зазвичай не буває, вони досить швидко сходять. Насіння чорнобривців можна купити в нашому інтернет-магазині. Оптимальний час посадки - початок травня, коли земля вже досить прогрілася. Сапкою робляться борозни 5-сантиметрової глибини, в які на невеликій відстані розміщують насіння. Перед висіванням і після нього потрібно зволожити грунт, щоб створити більш сприятливі умови для проростання.

  Для раннього цвітіння є сенс посіяти насіння на розсаду в спеціальні ємності, робиться це в березні або на початку квітня. Спочатку для посадки готується грунт - він повинен складатися з торфу, дерну, перегною, піску і бути продезінфікованим марганцівкою або фунгіцидом. У цю суміш додають органіку, а перед її засипанням в ємність роблять дренаж з піску, щебеню та керамзиту.

  Насіння можна висаджувати як непідготовленими, так і пророщеним. У другому випадку їх на 10 хвилин замочують у воді кімнатної температури, розкладають на тарілочку, накривають вологим матеріалом, а зверху поліетиленом. Насіння в такому вигляді зберігають в теплому місці до проростання (зазвичай для цього достатньо трьох днів), потім висівають в невеликі борозенки на відстані півтора-два сантиметри. Потрібно проводити періодичний полив розсади відстояною водою, а приблизно через два тижні можна висадити у відкритий грунт і незабаром насолоджуватися гарним цвітінням і приємним ароматом цих чудових рослин.

  Частіше за все із категорії «Насіння чорнобривців» купують такі товари: