Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Предмети з догляду

  Практичні предмети для догляду за домашніми улюбленцями

  Догляд за домашніми улюбленцями вимагає уваги та наявності необхідних засобів. Кожен власник знає, наскільки важливо забезпечити своєму улюбленцю комфорт і догляд. У цій статті ми розглянемо кілька практичних предметів, які допоможуть вам з цим завданням.

   

  Пуходер - секрет чистоти шерсті

  Шерсть вашого улюбленця може бути головною причиною сумнівів щодо чистоти в вашому домі. Але не варто хвилюватись! Пуходер - це чудовий інструмент, який допоможе позбутися від волосся, що линяє. Цей спеціальний щітка-пушок дозволяє легко та швидко збирати волосся з меблів, килимів та інших поверхонь. Завдяки пуходеру, ви зможете забезпечити бездоганну чистоту у вашому домі і запобігти поширенню шерсті.

   

  Щітка - для догляду за шерстю

  Щітка є невід'ємним атрибутом догляду за шерстю улюбленця. Вона допомагає розчісувати шерсть, забезпечує здоров'я шкіри та допомагає виявити будь-які паразити або незвичайні утворення на шерсті. Щітка зробить шерсть вашого улюбленця більш м'якою, гладкою та благоухаючою. Вона також допомагає зменшити випадання волосся, особливо під час линяння.

   

  Рукавичка для висування шерсті - зручність у догляді

  Рукавичка для висування шерсті є чудовим винаходом для тих, хто має домашніх улюбленців з довгою шерстю. Ця рукавичка має спеціальну текстуровану поверхню, яка допомагає висувати залізуючу шерсть зі смуги шерсті вашого улюбленця. Вона не тільки забезпечує ефективний догляд за шерстю, але також стимулює масаж шкіри тварини, покращуючи кровообіг і збільшуючи благополуччя улюбленця.

   

  Когтерезка з обмежувачем - зручність і безпека

  Догляд за кігтями є важливою частиною догляду за улюбленцем. Когтерезка з обмежувачем - це інструмент, який допоможе вам зберегти безпеку під час обрізання кігтів собаки або кота. Обмежувач на когтерезці допомагає визначити безпечну межу обрізання, що запобігає пораненням тварини. Цей предмет є вельми корисним для тих, хто не має досвіду в обрізанні кігтів своїх улюбленців.

  У догляді за домашніми улюбленцями ключовими є практичні предмети, такі як пуходер, щітка, рукавичка для висування шерсті та когтерезка з обмежувачем. Вони допомагають підтримувати шерсть чистою, шкіру здоровою та кігті у гарному стані. Завдяки цим предметам, догляд за вашими улюбленцями стане простішим і приємнішим процесом, а вони будуть виглядати ще більш чарівними та доглянутими.

  Частіше за все із категорії «Предмети з догляду» купують такі товари: