Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Гілкорізи, ножиці

Гілкорізи та ножиці: основні правила вибору

Обрізка - це найважливіша робота для кожного садівника, що дозволяє зберігати рослини здоровими та охайними. Вона охоплює всі процеси, від обрізки старих квітів до рубки гілок. Обрізка також сприяє утворенню бутонів, у тому числі з'являються квіти і плоди. Відповідно, щоб виконати роботу, потрібні якісні веткорізи та ножиці. Пропонуємо кілька порад щодо їх вибору.
 

Які рослини ви маєте намір обрізати?
Насамперед, необхідно визначитися з тим, що ви різатимете. Таке правило допоможе вибрати найбільш підходящий інструмент. Чи збираєтеся ви обрізати квіти та кущі? Чи видаляти зайві гілки з дерев? Вам потрібно зробити обрізку та формування живоплоту? Також слід подумати про масштаб цих процесів.

 

Висота рослинності
Існує ряд інструментарію, призначеного для різання на різній висоті. Наприклад, якщо рослина висока, то краще купувати інструменти з довгими ручками, які допоможуть вам достатньо до самої крони. Вони також знадобляться, щоб дістатися до важкодоступних місць. Для рослин горщиків або низькорослих розгляньте компактні секатори, які зручно тримати в руках.

 

Основні види інструментів для обрізки

Існують такі садові атрибути, як:

 

  • Садові ножиці. Дозволяють робити делікатні та точні надрізи по стеблах квітів. Це може бути особливо корисно при оформленні композицій та обрізанні кімнатних рослин.
  • Секатори. Обхідні моделі схожі на ножиці з двома різальними лезами – одним тонким, іншим товстим. Вони завдають мінімальної шкоди стеблу, тому найкраще підходять для стрижки живих рослин та виконання легших завдань, наприклад, зрізання квітів. Тонкий наконечник допомагає затиснути леза у вузьких місцях.

Секатор з ковадлом розроблений з одним гострим лезом, яке ріже по тупій плоскій поверхні. Цей тип найкраще підходить для мертвих рослин або товстіших деревних стебел.

 

  • Ножиці для живоплоту. Використовуються для обрізки та формування рівної перегородки з чагарників, стрижки високої трави, великих квітучих рослин та обрізки листових багаторічників.

Де придбати якісні садові інструменти?
В інтернет-магазині «Гектар» ви зможете придбати надійний та довговічний інструмент із високоякісних матеріалів за оптимальною ціною. Для швидкого пошуку, можна відсортувати товари за характеристиками, вартістю, рейтингом. Також ви можете ознайомитись із чесними відгуками, розміщеними на сторінці кожної позиції.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.