Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Саджанці сливи

  Фільтри

  Саджанці сливи: вибір, посадка та догляд

  Саджанці сливи є популярним вибором для садівників, після чого вони не тільки прекрасно плодоносять, але і виглядають дуже естетично. Якщо ви думаєте про посадку саджанця сливи, то прочитайте цю статтю, щоб дізнатися про вимоги до посадки та догляду за саджанцем.

  Вибір саджанця сливи

  Перед посадкою саджанця сливи, важливо вибрати якісний матеріал. Він повинен мати добре розвинену кореневу систему та здорові листя. Краще вибирати саджанці з віком 1-2 роки.

  Посадка та догляд саджанця сливи

   

  1. Саджанець повинен бути посаджений на відкритих місцях з достатнім освітленням та добрим дренажем. Тому, під час вибору місця, варто уникати місце з частиною затоплення під час дощів.
  1. Для досягнення найкращих результатів варто вибрати місце, там де садиться слива має бути повний доступ до сонячних променів, що допоможе їй розкритися та дати більший врожай.
  2. Глибина посадки саджанця сливи дуже важлива. Для цього потрібно викопати отвір на глибину близько 60 см і ширину близько 80 см. При посадці саджанця слід розташувати його на дні отвору, підкладаючи трохи гною або добро - якісного ґрунту.
  3. Потребують регулярного поливу, особливо під час жаркої погоди. Для забезпечення здоров'я саджанця слід поливати його кожен тиждень.
  4. Обрізка є елементом догляду за саджанцем сливи, яка забезпечує правильний розвиток та вирощування рослин. Рекомендується обрізати саджанець один раз на рік, традиційно взимку, коли він перебуває в стані спокою.
  5. Потребують добрив, щоб забезпечити свій здоровий ріст та максимальний врожай. Рекомендовані добрива з низьким вмістом азоту, оскільки висока концентрація азоту може призвести до перенасичення рослини, що може їй пошкодити.

  Догляд за саджанцем сливи може здатися складним завданням, але це варто зусиль, ця рослина - гарантія насиченого врожаю та красивого вигляду вашого саду. Вибір якісного саджанця, правильна посадка та регулярний догляд  вашої сливи змусять її рости та розквітати на повну потужність. Не забувайте про полив, обрізку та добрива, щоб ваша слива залишилася здоровою та продуктивною протягом усього життя.

  Ви можете купити якісні і перевірені саджанці в інтернет-магазині Гектар. Ми подбали про вашу зручність і пропонуємо кілька способів оплати товарів, а також оперативну доставку в будь-яке місто України.