Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Добрива у Полтаві

Як і людський організм, рослина потребує для росту і розвитку правильного харчування, який може забезпечити багатий грунт і оптимальний полив. Однак для різних рослин необхідні різні мінеральні комплекси. На практиці виходить, що земля не може організувати ідеальне «харчування» всім посадкам. Тому посіви додатково підгодовують добривами.

Якими бувають сучасні добрива?

Виробники пропонують як прості підживлення (один елемент), так і цілі комплекси, які здатні повноцінно забезпечити рослину необхідними речовинами. Найчастіше комплексні добрива розраховані на потреби певної культури, що спрощує догляд за рослиною протягом всього періоду вегетації. Як приклад можна привести препарати «Авангард Р Картопля», «Мікро Минералис Буряк».

Існують окремі комплекси для зернових, олійних, бобових, овочевих культур. З такими помічниками ви зможете легко забезпечити необхідне живлення своїм посівам і отримати хороший урожай. Вплив своєчасного і правильного підживлення може включати в себе:

  • живлення культур на клітинному рівні;
  • активізацію обмінних процесів у всіх частинах рослини;
  • збільшення проростання насіннєвого матеріалу і зміцнення паростків;
  • підвищення стійкості до хвороб, заморозків і посухи;
  • заповнення дефіциту біологічно активних речовин;
  • збільшення обсягу врожаю і якісних показників продукції.

Купити збалансовані комплекси і окремі види мінеральних добрив в Полтаві можна в інтернет-магазині Гектар.

Як визначити необхідне добриво?

Потреба в тих чи інших мікроелементах легко визначити ще до початку посіву, взявши грунтові проби. Лабораторний аналіз покаже, яких саме речовин не вистачає в ґрунті для вирощування даної культури. Саме основне, припосівне добриво грунту разом з обробкою насіння дасть можливість рослині стрімко розвинутися в перші ж тижня зростання, обігнавши і придушивши бур'янисті трави.

Добрива відрізняються за часом і типом внесення, оскільки підживлювати рослини можна протягом усього вегетаційного періоду, крім останнього тижня перед збором врожаю. Мікроелементи можна вносити заздалегідь в грунт до посіву, разом з насінням або на дорослі рослини. Відповідно форма добрив буває різною: сухою для грунту або рідкою для засвоєння листової масою.

В каталозі інтернет-магазину Гектар представлені найбільш популярні типи мікродобрив, мінеральних варіацій, а також стимулятори росту, які посприяють зростанню рослин. У нас знайдеться і нітроамофоска, і біодобрива від різних виробників. Великий асортимент і низькі ціни - ось причина чому в Гектарі купують як власники великих фермерських господарств, так і дачники.

По кожному товару є рекомендації виробника щодо часу внесення добрив і норм. У нас також можна придбати засоби захисту рослин, щоб вберегти багатий урожай від шкідників і хвороб. Доставка можлива як у Полтаву, так і в інші населені пункти Полтавської області.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.