Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Засоби захисту рослин у Вінниці

Перед кожним фермером, садівником і огородником рано чи пізно постає питання захисту рослин. Нікому не хочеться вкласти масу зусиль і засобів для отримання врожаю і втратити його основну частину із-за бактерій та комах. А це цілком можливо, якщо не використовувати спеціальні захисні препарати.

Коли вносити ЗЗР?

Існує кілька різних груп засобів захисту рослин. Вони допомагають уберегти посіви від шкідників і хвороб. Однак препарати ефективні лише при грамотному застосуванні. Визначивши необхідний тип засобу (від грибків, бактерій, комах або їх личинок), продумайте час і спосіб його внесення.

Для досягнення максимального ефекту необхідно враховувати:

  • погодні умови;
  • рівень зараженості;
  • терміни обробки;
  • тривалість проміжків між етапами;
  • сумісність з іншими засобами хімзахисту.

Обробка може починатися ще до етапи висіву насіння в грунт. Спеціальні протруйники допоможуть захистити насіння і паростки як від конкретної хвороби, так і комплексно. Велика частина садибного матеріалу сільгоспкультур продається вже обробленою, однак деякі насіння потрібно протруювати самостійно.

Крім основних ЗЗР, існують допоміжні препарати. Яскравий приклад - прилипачі, які допомагають головному засобу закріпитися на листовій і стебловій частині рослини. Внаслідок взаємодії поверхнево-активних речовин утворюється в'язка суміш, яку не змиває навіть сильний дощ. Використання прилипачів дозволяє заощадити до 30% основних засобів захисту рослин.

Всі ЗЗР, представлені в каталозі інтернет-магазину hectare.ua, сертифіковані згідно з європейськими стандартами і відрізняються високим рівнем токсикологічної безпеки. Але слід пам'ятати, що чистоту кінцевого продукту можна забезпечити лише при дотриманні рекомендованих норм. Перевищення кількості (частоти) використовуваного препарату неприпустимо.

Крім хімічного методу захисту рослин, існують також біологічний, агротехнічний, механічний. Найкращого результату можна досягти, якщо використовувати всі способи комплексно. Системний підхід дозволить знизити пестицидне навантаження на землю і виростити екологічно чистий урожай.

Де придбати ЗЗР в Вінниці?

Інтернет-магазин hectare.ua пропонує великий вибір сучасних препаратів і оперативну доставку продукції по Вінниці та в інші міста України. Ми працюємо напряму з вітчизняними і іноземними виробниками і продаємо якісні ЗЗР оптом і в роздріб.

В нас ви знайдете не тільки препарати для обробки зернових або олійних культур, але і хімікати для саду і городу. А для якісного росту рослин ми приготували ефективні органічні і мінеральні добрива, мікроформи і стимулятори. Битву за урожай можна виграти тільки з гідною «зброєю» в руках. Замовляйте якісні товари на hectare.ua.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.