Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Засоби захисту рослин у Черкасах

Розмір врожаю прямо залежить від якості посівного матеріалу, часу посадки і від того, наскільки надійно ви захистите рослини. Грамотно підібрані препарати виконають за вас важку роботу, оберігаючи цінні посіви від шкідників і хвороб.

Якими бувають засоби захисту рослин?

Паразитують форм, що не проти скористатися хорошою & laquo; кормовою базою & raquo; , існує чимало. Виробники намагаються враховувати всі можливі фактори & laquo; агресії & raquo ;. Розроблено цілий перелік засобів для захисту рослин (ЗЗР). Основні типи:

  • фунгіциди (знищують патогенні гриби і бактерії);
  • інсектициди (борються з комахами-шкідниками);
  • гербіциди (винищують бур'яни).

Більшість інсектицидів розраховані на знищення комах на всіх фазах росту. Але іноді можуть знадобитися різні засоби для впливу на дорослу особину і на личинку. У зв'язку з цим препарати поділяють на два види: ларвіциди і овоциди.

В якості допоміжних препаратів використовують спеціальні прилипачі, які допомагають пестициду прикріпитися до рослини і впливати на її. Це зручно як при посушливій погоді, так і в умовах підвищеної вологості. В'язка суміш не змиється дощем і додатково утримує вологу на рослині.

Окремо стоять десиканти - засоби, які застосовують для зневоднення дорослих рослин. В результаті їх впливу прискорюється процес остаточного дозрівання плодів.

Найкращого результату можна досягти, якщо вносити препарати системно. Наприклад, спочатку позбутися від бур'янів за допомогою гербіцидів, а потім використовувати добрива. В результаті ви витратите менший обсяг підгодівлі і не підсилите зростання бур'янів.

Як правильно вносити препарати?

До кожного засобу додається інструкція із застосування. Слідуючи рекомендаціям, ви зможете домогтися максимального ефекту. Якісні ЗЗР коштують недешево, але економія в цьому питанні є недоцільною. Тільки застосування надійних препаратів гарантує захист врожаю.

При проведенні комплексного захисту з різними типами ЗЗР важливо враховувати сумісність препаратів і звертати увагу на рекомендовані терміни між обробкою різними засобами. Бакові суміші краще протестувати на невеликих зразках до приготування.

Де купити ЗЗР в Черкасах?

Великий асортимент сучасних засобів для захисту рослин пропонує інтернет-магазин hectare.ua. У нашому каталозі ви знайдете препарати для обробки зернових, зерново-бобових, олійних культур, хімікати для саду та городу, а також багато інших товарів.

Ми працюємо безпосередньо з великими виробниками і маємо власні склади для зберігання ЗЗР. Замовляти товари у нас можна як у роздріб, так і оптом. Біг-бег упаковки допоможуть зменшити витрати на щорічні сільгоспроботи.

Вся продукція на нашому сайті сертифікована і створена згідно з діючими нормами України. Ми допоможемо вам підібрати препарати, які надійно захистять цінні посіви і дозволять зібрати з невеликої ділянки пристойний урожай. Доставка здійснюється в найкоротші терміни як по Черкасам, так і в інші міста України.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.