Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фунгіциди - помічники в боротьбі з інфекціями рослин

Фунгіциди є прекрасними препаратами, які чудово захищають рослини від грибкових інфекцій і мікроорганізмів. Хімічні препарати прекрасно зарекомендували себе як захисні речовини і як стимулятори росту. Вони сприяють здоровому розвитку рослин, допомагають бути більш стійкими до несприятливих факторів природи.

Способи обробки рослин

Фунгіциди наносяться методом обприскування. Існує кілька способів використання препаратів. Це:

- Безпосереднє обприскування рослин. Такий метод називають контактним. Речовина діє там, куди попадає. Як правило, контактний метод використовується для вже хворих рослин. Саме тому він не дуже популярний, так як багато хто намагається запобігти захворюванню завчасно, ніж потім боротися з ним;

- Внесення фунгіцидів в землю. Такий метод називають системним. Він дає більш позитивні результати, оскільки має профілактичні мети. Препарат потрапляє в землю і вбирається рослиною. Оброблені рослини більш стійкі і мають кращий розвиток;

- Протравлення насіння. Сьогодні цим методом багато хто користується з великим задоволенням. Простота обробки робить його все більш затребуваним.

Передпосівна обробка насіння вберігає молоду рослину від можливого зараження. Фунгіцид забезпечує стабільний розвиток рослині.

Класифікація фунгіцидів

Класифікація фунгіцидів здійснюється по декількох напрямках.

Залежно від хімічного складу фунгіциди діляться на органічні та неорганічні препарати.

Залежно від впливу на мікроорганізми, гриби та інфекційні захворювання, фунгіциди діляться на лікувальні та профілактичні.

Фунгіциди чудово справляються з поставленим завданням. Вони борються з мікроорганізмами і стимулюють ріст рослин. Тільки правильно концентрований препарат здатний дати ідеальний результат. Не можна змінювати дозу препарату ні в бік зменшення, ні в бік збільшення концентрації, так як це може призвести до згубних дій. При роботі з фунгіцидами треба також пам'ятати про власну міру безпеки. Тому що вони, як будь-який інший хімічний препарат може завдати шкоди здоров'ю. Хоча фунгіциди і вважаються безпечними препаратами, не варто нехтувати власною безпекою. Тому купуючи препарат необхідно детально вивчити інструкцію застосування препарату.

Сучасні препарати суттєво спрощують роботу на полях, в городі, дачній ділянці. Вони уберігають рослину від шкідливих хвороб і мікроорганізмів, забезпечуючи рослині нормальний розвиток. Адже саме повноцінний розвиток рослини сприяє збільшенню врожаю.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.