Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фумігант Селфос

Застосування фуміганта Селфос.

Селфос - це унікальні препарат нового покоління для надійного захисту зернових сховищ від шкідників. Його застосовують методом фумігації. Селфос - таблетуванні засіб, який не рекомендується одночасно застосовувати з іншими хімічними речовинами захисту врожаю.

Принцип дії

Селфос надає інсектицидну і родентицидний дію. У період прямого контакту з повітрям селфос має властивість виділяти специфічний газ фосфін, який не має кольору. У слідстві такий фумігації шкідники отримують параліч, у них блокується надходження кисню, вони гинуть. Навіть одноразова обробка здатна повністю знищити шкідників на тривалий час і забезпечити таким чином збереження зерна. Селфос застосовують на елеваторах, зерносховищах, каморах. Він забезпечує повне винищення шкідників різного віку. Ця речовина має високі біологічними властивостями.

Гідність препарату селфос

Перевагами фуміганта є:

- Ефективний проти будь-яких шкідників, в тому числі і карантинних;

- Легкий у використанні;

- Вражає всі види шкідників, в тому числі і гризунів;

- Придатний до використання для будь-яких зерносховищ, так як не має властивості накопичуватися в зерні;

- Економічно вигідний, так як має низьку витрату;

- Не робить згубної дії на проростання посівного матеріалу.

Поради до використання

Фумігант селфос можна розкласти в приміщенні вручну. Також його можна і розмістити за допомогою спеціальних дозаторів. Якщо зернові культури зберігаються насипом селфос необхідно розмістити всередині насипу. Поверхня зерна накривають плівкою на відстані півметра. Це необхідно для присутності повітря і вільного виділення газу. Слід уникати попадання води, так як селфос в контакті з нею займається. Після процесу фумігації приміщення необхідно ретельно провітрити.

норми використання

Для обробки продовольчого зерна, посівного або фуражного матеріалу використовується три таблетки на 1 т культури. Фумігація проходить на протязі від 5 до 10 днів, в залежності від температури в сховищі.

Для обробки порожніх сховищ необхідно застосовувати дві таблетки на 1 квадратний метр на протязі від 5-ти до 10-ти днів.

Після обробки культури або приміщення необхідно провітрювання.

Селфос відноситься до среднетоксічним препаратів. Тому працюючи з ним необхідно використовувати засоби індивідуального захисту. Категорично під час обробки забороняється приймати їжу або курити. Після проведення фумігації необхідно ретельно вимити руки з милом. Препарат розкладають бригади в кілька чоловік. Не рекомендується проводити фумігацію поодинці.

Перед тим, як приступити до обробки рекомендовано ретельно вивчити інструкцію виробника. Тільки строго дотримуючись їй можна досягти позитивних результатів і надійно захистити свій урожай. З фумігантів селфос ніякі шкідники не страшні, він допоможе позбутися від будь-яких навал.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.