Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Сідопрід протруйник

Застосування захисного кошти Сідопрід.

Сідопрід є захисним засобом рослин від шкідників. Це інсектицид нового покоління для обробки насіння. Технологія його виробництва робить це засіб унікальним. Проводиться сідопрід в Ізраїлі у вигляді концентрату.

Механізм роботи засоби

Сідопріт відноситься до системних інсектицидів. Він впливає на шкідника під час поглинання препарату. Його використовують багато фермерів світу для боротьби з попелиць, дротянка, блошками, цикадками і багатьма іншими шкідливими істотами. Їм протруюють посадковий матеріал цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи. Він ідеально підходить для обробки насіння зернових. Принцип дії захисного засобу полягає у впливі на нервову систему шкідників. Такі дії призводять до повного знищення дорослих особин. Сідопріт призводить до паралічу комах в слідстві чого вони перестають рухатися і харчуватися. Повне знищення відбувається протягом доби.

Сідопріт протруйник надає тривалий вплив на культуру. Період його захисту становить понад місяць. За цей час насіннєвий матеріал встигає рівномірно прорости, а молоді пагони зміцніти. Використання цієї речовини приносить відмінні врожаї. Адже неушкоджені посіви здатні вирости здоровими і міцними.

Рекомендації до використання

Сідопрід підходить як для великих сільськогосподарських підприємств, так і для приватного землеробства. Він ідеальний в будь-яких випадках, а дотримуючись рекомендацій можна досягти чудових результатів:

- Обробці варто піддавати тільки чисті насіння. Наявність лушпиння або пилових частинок сприяє більшому нанесення захисного речовини, а це ні до чого. Також брудні насіння нерівномірно протравливаются;

- Обробку необхідно проводити рівномірно. За цим моментом потрібно ретельно стежити. Для таких цілей можна використовувати звичайний механізм для протруювання. Великі ж підприємства застосовують спеціальну машину;

- Не варто зберігати оброблене насіння. Обробляти необхідно тільки насіння, які будуть висіяні в цьому сезоні. По закінченню тривалого часу препарат втрачає свої захисні властивості.

Захисний засіб для рослин може поєднуватися з іншими препаратами. Але перед приготуванням бакових композицій необхідно перевірити сумісність препаратів. Він не сумісний з речовинами з сильно кислою реакцією.

Для обробки насіння необхідно приготувати розчин на водній основі строго дотримуючись рекомендації по концентрації. Розчин слід готувати безпосередньо перед обробкою. Його наносять методом обприскування вологим або мокрим способом.

Перед тим як приступити до протравленого насіння необхідно ретельно ознайомитися з інструкцією виробника. Для прекрасних результатів не рекомендується самостійно змінювати концентрацію і частоту обробок. Також варто пам'ятати і про особисту гігієну, так як сідопрід є хімічною речовиною.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.