Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Гербіциди для кукурудзи

Застосування гербіцидів на кукурудзі.

Кукурудза вже давно зайняла значне місце в сільському господарстві. Її використовують в їжі, вона йде на корм тваринам. Кукурудзу по праву називають царицею полів. Але вирощування її вимагає певних знань. Звичайно ж якщо мова йде про істотні площах.

Вирости міцним рослина в даний час допомагають засоби захисту рослин. Не останнє місце серед них займають гербіциди.

Гербіциди - це засоби захисту рослин хімічного походження, які допомагають впоратися з бур'янами, тим самим забезпечуючи культуру достатньою кількістю сонця, вологи і поживних речовин. Застосування гербіцидів сприяють збільшенню врожайності. Адже вони покликані допомагати фермерам.

Класи гербіцидів для кукурудзи

Всі гербіциди для кукурудзи поділяються на:

- Суцільного класу. До цієї групи належать речовини, здатні вбити все зелені рослини, що знаходяться на оброблюваної площі. Такі засоби застосовуються на тих полях, де ще немає культурних рослин;

- Вибіркового класу. До цієї групи препаратів відносяться кошти, які застосовуються на площах з культурними рослинами.

Правила внесення гербіцидів

Кукурудза дуже теплолюбна рослина. Тому її сходи з'являються значно пізніше від інших культур і розвиваються повільніше. Вона схильна до навалі бур'янів. Щоб цього не сталося на кукурудзі застосовують засоби захисту. Для видалення бур'янів на цариці полів використовуються грунтові засоби захисту, які використовуються після появи сходів культури. Ці препарати прекрасно справляються як з однорічними, так і з багаторічними бур'янами.

Для отримання максимальних результатів роботи гербіцидів необхідно:

- Домогтися однорідної структури грунту. На грудкуваті поле гербіциди розподіляються нерівномірно і не виявляють всіх своїх властивостей;

- Застосовувати препарат в прийнятні погодні умови. Дощ, вітер, підвищена вологість, посуха можуть погано позначитися на гербіциди;

- Дотримуватися рекомендацій виробника згідно приготування концентрації розчину, кількості його внесення, способу застосування і т.д .;

- Застосовувати препарати вчасно. Багато засобів захисту необхідно вносити на початкових етапах формування розетки, коли бур'ян знаходиться в фазі активного зростання:

- Висівати насіння правильно.

Всі гербіциди, як виборчі, так і суцільні дозволені до використання. Вони вважаються малотоксичних препаратами. Але все ж при роботі з ними необхідно дотримуватися всіх заходів особистої безпеки.

Впливу препаратів на бур'яни і кукурудзу

Більшість виборчих гербіцидів вбираються бур'янів його листочками. Речовина поступово пересувається по рослині, потрапляючи в кожен його сегмент. Вже через кілька днів після обробки стає помітним згубна сила захисного засобу. Бур'яни стають більш пригніченими, їх зростання сповільнюється. Гинуть вони поступово. Протягом декількох тижнів. За цей час кукурудза встигає зміцніти і піти в зростання. Більшість гербіцидів при правильному способі обробки не роблять шкідливого впливу на культуру. Вона стійка до гербіцидів.

Для отримання прекрасних результатів від обробки площ необхідно строго дотримуватися інструкції виробника. Не рекомендується самостійно змінювати концентрацію препарату, спосіб його внесення та частоту застосування. Гербіцидние речовини надають незамінну допомогу культурі, але через незнання людини вони можуть і нашкодити, навіть знищити посіви. Тому ніяка самодіяльність при використанні гербіцидів не вітається.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.