Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Евро-лайтнінг гербіцид

Використання гербіциду евро-лайтнінг.

Гербіциди - це хімічні препарати нового покоління, які допомагають фермерам боротися з бур'янами. Саме таким є Евро-лайтнінг. Цей гербіцид відрізняється широким спектром дії. Він впливає на ті сміттєві культури, які є більш стійкими до інших видів гербіцидів. Саме тому його дуже часто використовують для обробки насіння соняшнику. Крім свого широкого спектра дії, Евро-лайтнінг вважається більш тривалого впливу. Всього одна обробка буде потрібно для соняшника і рослина буде рости в чистоті й достатку. Цей гербіцид прекрасно справляється з дводольними бур'янами культурами. Перед ним не встоять навіть найсильніші бур'яни.

Взаємодія Евро-лайтнінга

Гербіцид Евро-лайтнінг вноситься, як правило, методом обприскування. Це системний препарат. Потрапляючи на сміттєві культури, він легко поглинається ними і пересувається по рослині. Завдяки імазапір і імазамокс, які входять до складу препарату, смітна культура дуже швидко гине. Ці компоненти блокують надходження білка, що і призводить до загибелі. Гербіцид Евро-лайтнінг впливає практично на всі види бур'янів культур.

Використання гербіциду Евро-лайтнінг

Гербіцид Евро-лайтнінг вносять тільки методом обприскування. Перед тим, як приступити до обробки необхідно детально вивчити рекомендації виробника. Обробку слід проводити строго, дотримуючись припису. Норма витрати становить від 1-1,2 л / га.

При внесенні препарату необхідно звертати увагу і на погодні умови. Так, при поганих погодних умовах дію препарату сповільнюється і стає менш ефективним.

Також не рекомендується вносити Евро-лайтнінг гербіцид разом з іншими препаратами захисту або добривами. Це індивідуальний препарат і його необхідно застосовувати самостійно.

Також при роботі з Евро-лайтнінгом необхідно не забувати про особисту захист. Хоча цей препарат вважається мало токсичним, не варто забувати про власну безпеку.

Застосування Евро-лайтнінга на соняшнику

Евролайтінг гербіцид, ціна на який прийнятна, має широкий спектр дії. Його дуже часто застосовують для обробки площ з соняшником. Засіб вносять в період активної вегетації від двох до восьми листочків. Евро-лайтнінг застосовують на вологий грунт. Цей показник дуже важливий для впливу на сміттєві культури, так як він менш вивітрюється в таких умовах.

Евро-лайтнінг - препарат нового покоління, який впливає на більшість бур'янів культур. Він легкий у використанні і дієвий.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.