Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Застосування фумігантів.

Фуміганти - це спеціальні препарати, які захищають рослини і врожай від шкідників та інфекційних захворювань. Ці засоби застосовуються в газовому або пароподібному стані. Це пестициди нового покоління. Їх широко використовують для боротьби з шкідниками в складах, зерносховищах і транспортних засобах. Також фуміганти застосовують для обробки посівного матеріалу для знищення інфекцій.

Вибір сучасного препарату

Існує величезна кількість летючих коштів, тобто фумігантів. Але вони досить токсичні для людини і навколишнього середовища. Саме тому на практиці використовуються малотоксичні препарати, які володіють всі ми тими якостями. Але, коштувати помітити, що при виборі препарату варто звернути увагу на:

- Не руйнує чи тару препарат. Газоподібний препарат легко проникає в усі мікротріщини і тим самим може спровокувати корозію стін сховища;

- Чи не утворить препарат шкідливі хімічні сполуки, які не розпадаються, а навпаки, накопичуються в зернових культурах;

- Чи не впливає препарат на вегетацію майбутньої рослини.

Тільки якісні та сучасні фуміганти вважаються найбезпечнішими у використанні. Вони прекрасно себе зарекомендували в усьому світі. Адже сучасні фуміганти дійсно здатні чудово впоратися з проблемами, які можуть виникнути в період зберігання врожаю.

Використання фумігантів

Сучасні фуміганти, принаймні, більшість з них, безпечні для людини і навколишнього середовища. Але хоча ці кошти і вважаються малотоксичними, застосовувати їх слід все ж з обережністю. У момент обробки обов'язково слід використовувати індивідуальні засоби захисту. Але ці застереження властиві всім хімічним препаратам. Про їх індивідуальному використанні можна дізнатися з інструкції до препарату від виробника.

Отже, фуміганти можуть оброблятися парники, складські приміщення, теплиці, зерносховища. Також кошти використовують і для обкурювання садів, виноградників, чагарників. У рідкісних випадках фунгіциди використовують для нір гризунів. Так, наприклад, перед тим як відправити зерно на зберігання варто провести обробку приміщення. Це запобіжить навала гризунів, вб'є інфекційні хвороби. У такій спосіб обробляються і машини, які будуть транспортувати зернові. У щільно закрите приміщення, за допомогою спеціального обладнання, подається хімічний газ. Після закінчення певного часу приміщення добре провітрюється.

Вибір препарату природно індивідуальний. Він залежить від щільності зараження приміщення, від його типу та термінами дії самого препарату. Саме тому, перед тим, як провести обробку слід вивчити стан приміщення і тільки тоді зробити вибір фуміганту.

Всі сучасні засоби допомагають впоратися з виниклими проблемами. Вони прекрасно себе зарекомендували в усьому світі. Багато фермерів і садівники застосовують їх вельми успішно. Головне в досягненні високих показників - це строго слідувати інструкції виробника. І тоді результат гарантований.

 

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.