Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Родентициди - надійний захист для посівів, дерев, чагарників.

Родентициди є препаратами нового покоління хімічного походження. Вони здійснюють захисні функції від гризунів різних видів. Ці кошти використовують для захисту посівів, садів, врожаю. Їх застосовують у складах, зерносховищах. Вони чудово справляються практично з усіма відомими видами шкідників.

Дія препаратів

Родентициди відносяться до групи пестицидів. Вони надають згубну дію на тварин, впливаючи на шлунково-кишковий тракт або легені. Розрізняють препарати швидкої і хронічної дії.

Швидка дія препаратів знищує гризунів повністю і блискавично. Від моменту попадання засобу в організм до загибелі минає кілька хвилин. Хронічне дію засобів полягає в накапливании шкідником речовини протягом декількох тижнів. Такі препарати менш токсичні, але й менш дієві. Обидва види препаратів дієві. Яке із засобів застосувати необхідно вирішувати по ситуації, що склалася і попередньо вивчивши інструкції застосування.

Форма випуску препаратів

Сьогодні існує кілька видів засобів. Це:

- Порошки. Це найпоширеніші препарати. Вони можуть складатися як з однієї отрути, так і з декількох видів діючої речовини. Дуже часто в таких препаратах використовується приманка;

- Суспензії;

- Креми, гелі і пасти;

- Різні розчини.

Всі форми випуску дуже дієві і прекрасно себе зарекомендували, як надійні засоби. Вони дієві якщо строго дотримуватися інструкції виробника і застосовувати препарат за призначенням.

Родентициди випускаються в декількох видах. Це:

- Готові до застосування засоби. Це всім відомі зернові суміші. Їх розкладають в місцях скупчення шкідників;

- Концентрати. Ці кошти самостійно додають в готові приманки і тільки потім «страви» розкладають в місцях проживання гризунів.

Сучасні засоби для боротьби з гризунами бувають хімічними та синтетичні. Синтетичні препарати застосовуються фермерами усього світу і прекрасно себе зарекомендували і в городництві, і в садівництві. Багато фермерів і садівники-професіонали успішно використовують їх для захисту рослин і для збереження врожаю.

Будь-який вид родентицидів дуже дієвий, якщо правильно його застосовувати. Саме тому не варто самостійно змінювати консистенцію або кількість коштів. Слідуючи строго інструкції виробника досягти бажаних результатів буде значно простіше.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.