Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 5000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Застосування гербіцидів у городі

Гербіциди застосовуються не тільки в саду, але й на городі. Особливо, якщо це площа, що не оброблялася тривалий час або дуже забруднена. Для цієї мети слід застосовувати спеціальні гербіциди мало отруйні. У таких гербіцидів час розкладання дуже короткий і вони не накопичуються в землі. А відповідно і не роблять шкідливого впливу на культурну рослину.

Спосіб застосування гербіцидів

Перше, що необхідно зробити - це правильно підібрати препарат і визначитися з його концентрацією і дозуванням. Адже для різних культур це різні показники. Друге - це уберегти культурні рослини від попадання на них хімічної речовини. Для цього слід закрити культуру папером або поліетиленом. Отже, приступаючи до застосування гербіцидів слід:

 

Дія гербіцидів у городі

Перед тим, як застосувати гербіциди у своєму городі варто зважити всі «за» і «проти». Безумовно, всі виробники стверджують про безпеку препарату, про його швидке розщеплення. Але це все одно хімія, хоч і безпечна. І не всі гербіциди безпечні. Існують і токсичні речовини, які накопичуються в землі і час для їх розщеплення потрібен тривалий. Саме тому перед вибором гербіциду варто ознайомиться з інструкцією до препарату. Також на токсичність речовини впливає концентрація препарату. Розбавляти гербіциди слід суворо дотримуючись інструкції. Як, втім, і застосовувати його варто строго по інструкції.

Застосовувати чи не застосовувати гербіциди в городі - рішення індивідуально. Звісно, багато людей видаляють бур'яни в городі механічним способом. Якщо ж це неможливо з якихось причин, то гербіциди - це кращий вихід зі сформованої ситуації. Вони приберуть всю поросль і бур'яни швидко і надовго. Пам'ятайте, правильно підібраний гербіцид дозволить знищити непотрібну рослинність з найменшою шкодою для культурних рослин.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.