Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

УкраВіт

Щоб отримати якісний врожай, будь-якій рослині потрібна турбота. Причому починати її потрібно з того моменту, коли ви придбали насіння. З цією метою використовується сільськогосподарська хімія. Її виробництвом займається чимало українських підприємств. Серед них важливе місце належить «УкраВіт» – компанії, що випускає препарати для стимуляції росту або захисту аграрних культур, які вирощують на території Україні.

Подбайте про врожай заздалегідь

Під торговою маркою «УкраВіт» виготовляється широкий спектр сільськогосподарської хімії. До продукції компанії відносяться:

Разом з препаратами в «УкраВіт» виробляються і допоміжні речовини. Вони підсилюють дію засобів захисту рослин або добрив. Таким чином можливо під єдиним брендом придбати комплекс хімічної продукції, яка допоможе досягти високої врожайності.

Пропозиції від професіоналів

«УкраВіт» є популярним брендом. Щоб запобігти підробкам, здійснювати покупку треба у надійній компанії. До такої відноситься «Гектар». Ми працюємо у форматі інтернет-магазину, що постачає продукцію як господарям невеликих дачних ділянок, так і фермерам, які вирощують різноманітні культури у промислових масштабах. Доставка здійснюється по всій Україні.

До нашого каталогу входять наступні хімічні засоби для рослин:

  1. «Формула» («Хармоні») – цей препарат є гербіцидом системної дії, що використовується для захисту зернових, кукурудзи, льону, сої. Його дія спрямована на знищення дводольних бур’янів: кульбаба, осот, молочай та інші. Малотоксичний, основною діючою речовиною у його складі є тифенсульфурон-метил.
  2. «Матадор» («Гаучо», «Престиж»). Належить до класу протруйників. Застосовується на зернових, цукрових буряках, овочах, картоплі. У процесі використання насіння розсада або бульби оброблюються препаратом безпосередньо перед тим, як здійснювати посадку. Дія засобу спрямована проти широкого спектра шкідників, серед яких озима совка, блішки, злакові мухи, капустянка, моль, дротяники, личинки хрущів та інші.
  3. «Авангард». Стимулятор росту, спрямований на усі рослини. Завдяки його використанню прискорюються схожість та проростання насіння, посилюється стійкість до несприятливих умов та захворювань. Діючими речовинами є гумат калію та бурштинова кислота. Препарат належить до природних фітогормонів зростання. Його дія обумовлена тим, що він стимулює біологічні процеси в організмі рослин.
  4. «Селфос». Препарат, діючою речовиною якого є фосфат алюмінію. Належить до фумігантів, спрямований на захист запасів зернових культур від шкідників. Має інсектицидну і родентецидну дію. Випускається у формі таблеток.

У списку наведені лише окремі приклади. Інші препарати торгової марки «УкраВіт» представлені у нас на сайті з описом і докладною інструкцією по використанню. Ви можете також розраховувати на консультації наших спеціалістів. Ціни на продукцію «УкраВіт» відображені у прайсі, але перед тим, як робити покупку, ви зможете їх уточнити у співробітників компанії. Ми постійно проводимо акції, які дозволяють купити сільськогосподарську хімію зі знижками.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.