Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Товари Сади України

Категорії
  • Насіння соняшника

Агрофірма «Сади України» розташована у Дніпропетровській області і веде свою історію більше 20 років. Після створення фруктового саду її діяльність розширилася на виробництво посівного матеріалу сільськогосподарських культур.

Завдяки роботі і співпраці з іноземними партнерами компанія розробляє нові покоління гібридів соняшнику з підвищеною стійкістю до захворювань і високою врожайністю.

Використовувані технології при виробництві насіння соняшнику

Для покращення якості при виробництві деяких гібридів використовуються наступні технології:

Clearfield забезпечує контроль над усіма відомими видами вовчка, включаючи G і H. Вовчок, будучи рослиною-паразитом без власної кореневої системи, може знищити всі посіви соняшнику. Кожен з видів захворювання вражає окремий генотип соняшнику, тому важливо забезпечити максимальний захист.

За допомогою технології Sumo вдається досягти контролю всіх стійких бур'янів, у т. ч. осоту. Це багаторічний, що росте повсюдно бур'ян, який може повністю заблокувати посіви соняшнику, особливо при високій вологості грунту.

Основні сорти насіння соняшнику

Компанія пропонує більше 15 сортів насіння соняшнику з різними характеристиками. Всі вони мають високий захист від основних захворювань. До числа найбільш затребуваних сортів відносяться:

Сорти НС Х 6589, 6962, 6963, 6593 відносять до простих гібридів, новинкам селекції, їх відрізняє стійкість до посухи і підвищена ступінь запліднення. Генетичний потенціал врожайності оцінюється вище 45 ц/га.

Рослини мають середню висоту, помірно глибоку кореневу систему і середнього розміру насіння. Перевагою цих гібридів вважається їх широка здатність до адаптації - вони можуть вирощуватися в різних кліматичних і екологічних умовах.

Сорт РІМІ 2 належить до рослин з тонким кошиком і потенціалом урожайності понад 55 ц/га. При виробництві використана технологія Clearfield. Ще один сорт, що забезпечує повний захист від вовчка, - НС Х 6342. Він має більш короткий період вегетації і дещо поступається за врожайністю.

Із застосуванням технології Sumo виробляються гібриди НС Х 558, 1749, 2649. Їх відрізняє добре розвинена глибока коренева система, генетична стійкість до всіх видів несправжньої борошнистої роси, захист від п'яти рас вовчка та високий потенціал врожайності.

Де в Україні купити насіння соняшника?

Компанія «Гектар» об'єднує понад 80 виробників, в т. ч. реалізує продукцію агрофірми «Сади України». Можна придбати насіння соняшнику за доступною ціною в спеціалізованих магазинах та оформити доставку у будь який населений пункт.

Купуючи в нашому інтернет-магазині, можна бути впевненим у якості продукції, своєчасності доставки і підтримки експертів при необхідності.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.