Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Товари Лювена

Каталог товарів

Історія польської компанії Лювена налічує більше сотні років. Перша фабрика з виробництва добрив була відкрита ще в 1914 році. З тих пір потужності виробника істотно розширилися. Компанія виготовляє понад 300 тисяч тонн добрив рік, стабільно підтверджуючи якість свого продукту.

Особливості добрив Лювена

Загальна задача мінеральних добрив - забезпечити рослини необхідними елементами живлення. Але як визначити, який засіб краще всього підійде для цієї землі/культури? Параметри, на які необхідно звертати увагу:

Добрива Лювена випускаються в зручній гранульованої формі. Це полегшує процес рівномірного внесення препаратів у грунт під час основного обробітку землі або передпосівну культивацію. Навіть якщо речовина частково залишилася на поверхні грунту, воно легко проникне всередину з дощовою водою і перемішається з ґрунтовим розчином. Крім того, гранульована форма допомагає обмежити появу у землі шкідливих алюмінієвих та залізних фосфатів.

Основна лінійка продуктів - Любофоска. Вона налічує кілька різновидів добрив, розроблених для різних культур: кукурудзи, сої, ріпаку, буряків, зернових і т. д.

Деякі види мінеральних добрив, наприклад, Любофоска 4-12-12, можуть включати неорганічні сполуки з різними фазами прояву. Швидкодіючі компоненти живлять рослину на початковій стадії, а «повільні» з'єднання вивільняються на більш пізньому терміні. Так, рослини одержують безперервне харчування протягом всієї вегетації.

Компанія також виробляє комплексні підживлення овочевих культур, квітів, кущів, фруктових дерев. Продукція поставляється як оптовими упаковками (біг-беги), так і невеликими пачками/мішками. Перші зручні для великих компаній, другі - для фермерів, дачників та городників. Кількість складових в мінеральних комплексах розраховано на живлкння конкретної культури з урахуванням мінімального негативного впливу на навколишнє середовище.

Де придбати мінеральні добрива Лювена?

Вся продукція компанії Luvena сертифікована і відповідає міжнародним стандартам. Оригінальний продукт, який зберігається в належних умовах, можна купити у перевірених продавців. В інтернет-магазині hectare.ua є великий вибір комплексних (NPK) добрив даного бренду.

У нашому каталозі ви знайдете технічні описи товарів і таблиці, які допоможуть визначити потрібну кількість добрив Лювена для тієї чи іншої культури і залежно від особливостей грунту. Можлива Доставка продукції по всій території України. Для постійних клієнтів працює система знижок Бонус+. Забезпечте своїм посадкам належне харчування з hectare.ua - хороший урожай не змусить себе чекати.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.