Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Товари Агрекол

Категорії
  • Мікродобрива

Польська компанія Агреколь займається виробництвом і популяризацією добрив з 1988 року. Саме цей виробник познайомив польських фермерів з органічним біогумусом.

Різновиди мінеральних добрив Агреколь

Асортимент продукції компанії досить великий і постійно розширюється. При цьому виробник обходить стороною препарати, розраховані на зернові, олійні, зернобобові культури. Агреколь виробляє добрива і захисні засоби для наступних рослин:

Препарати випускаються в невеликій тарі і зручні в першу чергу власникам присадибних ділянок, квітників, дач, садів і городів. Оскільки у різних рослин свої особливості, потреби та вразливі місця, основна частина добрив фірми розрахована на конкретні культури. Наприклад, є засоби, що запобігають пожовтіння газону або осипання хвої. Також Agrecol виробляє універсальне підживлення.

За невеликими рослинами, особливо за кімнатними квітами, потрібен більш ретельний догляд, ніж за промисловими посадками. Для них потрібні різні добрива. Тому засоби Agrecol випускаються в рідкому і гранульованої формах. Також є препарати у вигляді спеціальних паличок, які досить закопати в грунт і регулярно поливати. Для досягнення максимального ефекту необхідно слідувати рекомендаціям виробника.

Головне завдання добрив - забезпечити рослинам належне харчування. Однак цього недостатньо, тому користувачам рекомендують використовувати комплексний підхід. Спеціалізовані форми підживлень можуть прискорити цвітіння, його рясність та інтенсивність забарвлення пелюсток. Частина препаратів розрахована на зміцнення кореневої системи, швидке розростання дернини і навіть знищення бур'янистих компонентів (наприклад, моху).

Комплексний догляд дозволить всебічно підтримати рослину, особливо у вразливі періоди цвітіння і плодоношення. Агреколь випускає також засоби для захисту рослин. В асортименті є препарати для малини, агрусу, смородини, винограду та інших вимогливих садових культур. Засоби легко засвоюються, швидко діють і забезпечують тривалий ефект.

Де придбати мінеральні добрива Агреколь?

Добрива даного виробника широко затребувані в Польщі та Україні. Хороший вибір сертифікованої продукції ви знайдете на сайті інтернет-магазину hectare.ua. Враховуйте, що деякі добрива продаються в концентрованому вигляді: обсяг готового розчину на виході буде набагато більше.

В нашому каталозі ви також знайдете мінеральні добрива від інших брендів. Ми пропонуємо за доступними цінами засоби для кукурудзи, сої, соняшнику, зернових культур. Всі товари продаються оптом і в роздріб. Оперативна пересилка продукції здійснюється по всій території України.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.