Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Товари Адама

Категорії
  • Гербіциди
  • Інсектициди
  • Фунгіциди
  • Протруйники
  • Допоміжні речовини
  • Регулятори росту

Гербіцидами називають хімічні сполуки, які застосовуються з метою знищення бур'янів або інших небажаних рослин. Пестициди цієї групи мають важливе значення для отримання високих врожаїв.

Головними критеріями при виборі виробника є безпека, простота використання і доступна вартість. Усі ці визначення можна віднести до продукції ізраїльської компанії ADAMA - одного з лідерів виробництва гербіцидів. В їх основі лежать брендові не патентні препарати.

Види і способи застосування гербіцидів

Кожен вид продукції «Адама» можна охарактеризувати на основі наступних критеріїв:

Засоби суцільної дії в своєму складі містять переважно неорганічні сполуки. Вони ефективні у відношенні всіх рослин і часто застосовуються при очищенні фруктових садів, виноградників, широких міжрядь.

Вплив селективних гербіцидів направлено на знищення певних рослин. Вони можуть застосовуватися методом обприскування або кореневого внесення. Засоби на основі сульфату міді і сульфонілсечовини при обприскуванні ефективно впливають на дводольні бур'яни. Препарати трифлураліну вносяться безпосередньо в грунт і часто використовуються для захисту овочів.

За часом обробки пестициди можуть вносити навесні або восени (тобто до посадки або після збирання врожаю), під час посіву насіння, на початку вегетації.

Препарат Містраль відноситься до системних гранульованим гербіцидів і застосовується для захисту сої, томатів і картоплі. Він сумісний з іншими ґрунтовими засобами для цих культур. Тригер використовується в посівах зернових культур, при цьому ефект від застосування видно практично відразу.

Ацетоган призначений для захисту до двох місяців соняшнику, сої та кукурудзи. Із-за того, що зменшується кількість механічних обробок грунту, вдається зберегти в ній вологу та структуру рослинного шару.

Неселективний гербіцид Гліфоган 480 містить у своєму складі ізопропіламіновую сіль гліфосату. Його застосування виправдане перед збором соняшнику, зернових та деяких інших культур. Завдяки цьому полегшується процес збору врожаю. Препарат не має негативної дії на ґрунт і розкладається на фосфати, двоокис вуглецю і воду. Він нешкідливий для грунтових мікроорганізмів, а також для птахів і бджіл.

Переваги покупки гербіцидів «Адама» в інтернет-магазині «Гектар»

У нашому магазині представлений широкий асортимент засобів захисту рослин, в т. ч. лінійка продукції компанії ADAMA. Це дозволяє порівняти характеристики різних препаратів і вибрати найбільш оптимальний варіант. Здійснюється швидка доставка у всі міста України та експертний супровід як великих, так і невеликих господарств.

Всі засоби, представлені в магазині, сертифіковані, що виключає можливість придбати підробку. Також, вибираючи гербіциди ADAMA, можна бути впевненим в екологічності та високої результативності їх застосування.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.