ГЕКТАР: підсумки року

ГЕКТАР: підсумки року

27.12.2019
Гектар
 

Час «летить» дуже швидко…. 2019 рік добігає кінця. Ніби нещодавно аграрії тільки розпочинали підготовку до посівної кампанії, проводили посів, захищали майбутній урожай від шкідників, хвороб та бур’янів, а сьогодні ж, коли всю сільгосппродукцію вже зібрано і проводиться основний обробіток ґрунту, для аграріїв наступає «зимовий час».  Але це не означає відпочинок. З настанням холодів починається підведення підсумків року, що минає, і плануються завдання на наступний рік.

«Корпорація Гектар» прожила непростий, але вдалий рік. В нас є результати, якими можемо пишатися. Вдалося реалізувати майже всі поставлені цілі. Керівники компанії розкажуть про найбільш значущі для компанії події 2019 року і про плани на 2020 рік.

 

Олексію, які найбільш значущі для компанії події 2019 року?  Що із запланованого в 2019 році вдалося здійснити?

 

Якщо підсумувати весь рік, то можна сказати, що 2019 – рік продуктивний. Щороку ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб розширювати асортиментний ряд нашого інтернет-магазину, тому постійно залучаємо до співпраці нових виробників ззр, добрив та посівного матеріалу. Цей рік не став виключенням. У 2019 році нам вдалося підписати декілька важливих партнерських угод, що дало нам змогу стати офіційними дистриб’юторами компаній-виробників.

Успіх клієнтів – це важливий орієнтир для нашої корпорації. Тому в 2019 році довелося завершити співпрацю з компаніями, продукція яких показала негативні результати, тобто була незадовільної якості. Для «Корпорації Гектар» важливо не втратити власну репутацію через непрофесіоналізм компаній-виробників. Обов’язковою роботою наших менеджерів є отримання зворотного зв’язку від клієнтів. Наразі ринок ззр дуже насичений, в нашому інтернет-магазині та в агромаркетах представлена велика кількість товарів, тому відгуки і навіть поради від покупців дуже важливі для нас. 

Протягом року ми проводили активну роботу над розширенням мережі агромаркетів. Як відомо, сьогодні компанія працює в двох форматах: крім головного онлайн-магазину, до складу корпорації входять 12 магазинів, що знаходяться в Миколаївській та Одеській областях. На початку 2020 року буде відкрито ще 2 агромаркети в Миколаївській обл. Тепер аграрії с. Лиса гора і Доманівки матимуть змогу купити товари безпосередньо на місці. За 4 роки існування «Корпорація Гектар» стала чесним і надійним партнером для багатьох українських фермерів, пропонуючи вигідні умови співпраці гуртовикам. Мережа агромаркетів «Гектар» – це пріоритетний напрямок діяльності компанії, який для наших клієнтів є зручним способом придбання сировини для посіву та всієї супровідної сільськогосподарської продукції. 

2019 рік також вніс зміни в самоорганізацію компанії, побудову системи управління, логістичних процесів, ефективної співпраці всіх підрозділів компанії, вдосконалення системи мотивації працівників, та, звісно, використання цифрових технологій в роботі.

 Ще одним цьогорічним досягненням є розробка та впровадження аграрної розписки, що на сьогодні є альтернативною зручною формою кредитування. Питання, яке постійно турбує аграріїв: «Де взяти гроші на новий сезон?» Відтепер наші клієнти  мають унікальну можливість отримати аграрну розписку від «Корпорації Гектар».  З усіма перевагами та умовами оформлення можна ознайомитися на нашому сайті. 

2019 рік також запам’ятався активною участю «Гектара» у всіляких агровиставках. Наші журналісти протягом року відвідали багато цікавих агроподій, серед яких дні Поля, виставки, семінари  і т. д. Вдалося зустрітися і поспілкувалися з багатьма відомими людьми в агросфері, такими як:  Ірина Кас’яненко (директор компанії «Океан Інвест»), Ігор Заворін (комерційний директор компанії «Нертус Агро»),  Віталій Ільченко (засновник «UKRAVIT»), Андрій Коротецький (комерційний директор компанї «Долина»),  Дмитро Шацман (директор компанії «Євросем»), Володимир Щеглов (директор компанії «Сімейний Сад») та інші.

Загалом, агросезон 2019 для нашої компанії був успішний. За обсягами продажів ми перегнали попередній рік, що не може не радувати. Щоб ефективно продати агротовар, як і будь-який інший продукт, потрібно ставити чесні ціни, пропонувати зручні способи зв'язку і доставки, оперативно і чітко відповідати на всі питання покупців – і вони повернуться до вас і порадять вас знайомим. 

 

Віталію, яка була конкурентна атмосфера в 2019 році?

Скажу так: можеш, не можеш – треба бігти. Біжи, і краще біжи швидше – це  інші теж біжать, це конкуренція.

В нашому бізнесі, як і в будь-якому іншому, конкуренція кожного року зростає і цей процес зупинити неможливо.  Це цілком нормально, адже саме конкуренція  є тим еволюційним фактором розвитку сучасного ринку та сприяє вдосконаленню компаній. Саме у процесі конкурентної боротьби виживають дійсно сильні гравці,  формуються нестандартні підходи, рішення і технології, що здатні суттєво підвищити якість ведення бізнесу. 

Повертаючись до запитання, хочу зазначити, що конкурентна атмосфера в 2019 році була досить напружена. Постійно з’являються нові інтернет-магазини, а деякі виробники йдуть в прямі продажі і це для нас, як для дистриб’юторів, негативний фактор. Але для сучасного ринку такий перебіг подій неминучий, тому «Гектар» намагається йти в ногу з часом, щоб бути на рівні і випереджати своїх конкурентів. Сучасний агроринок – як океан, всі, хто не вміє плавати, втопляться. Головне бути чесним перед своїми клієнтами та в першу чергу перед собою! «Корпорація Гектар» за здорову конкуренцію!

Ірино, ми на порозі святкування Нового року, які плани в компанії на наступний 2020 рік? Що б Ви хотіли б побажати партнерам, клієнтам і колегам?

Новий рік «Корпорація Гектар» починає з грандіозними планами, так як компанія молода, амбітна, відкрита до інновацій.  Але не хочемо раніше часу відкривати завісу, тому вже влітку, на першому ювілеї компанії, ми розповімо і покажемо всім прогресивні результати роботи «Корпорації Гектар» за 5 років.

Що хочеться побажати в новому році? Нашим клієнтам бажаємо гарних врожаїв. Хочеться, щоб всі фермери нашої країни зрозуміли, що в сучасних умовах ігнорувати захистом не можна ні в якому разі: нема захисту, то нема врожаю. Бажаємо, щоб аграрії обирали для співпраці лише перевірених та надійних дистриб’юторів, одним з яких є «Корпорація Гектар».  Колегам бажаю здорової конкуренції і професіоналізму в нашій сфері, а партнерам – досягнення нових висот і підписання тільки успішних угод у новому році!       

 

Дарія Ревнюк